See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace ICT pro zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti Nemocnice Dačice, a.s. II.
Description: Část 1) - Pořízení technologií pro serverovny Předmětem této části veřejné zakázky je komplexní dodávka, odborná implementace a následné uvedení do plného provozu uceleného technologického řešení rozšíření a doplnění stávající infrastruktury datového centra, a to jak v rovině fyzické, tak technologické. Konkrétně se jedná o instalaci a integraci prvků fyzické infrastruktury, moderního systému klimatizace, záložního zdroje elektrické energie, kamerového systému pro účely monitoringu a zabezpečení, požárně-bezpečnostních systémů a vybudování optického propojení s vyhrazenou záložní serverovnou, které zajistí vysokou dostupnost a kontinuitu provozu. Část 2) – Pořízení síťových technologií Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zvýšení bezpečnosti přístupu do sítě LAN a modernizaci páteřní a přístupové síťové infrastruktury. Součástí je výměna aktivních prvků v přístupové i páteřní vrstvě, nasazení systému pro řízení přístupu do sítě (NAC) s podporou IEEE 802.1X a dodávka centrální správy přepínačů formou on-premise nebo cloudového managementu. V rámci přístupové vrstvy budou nasazeny nové přepínače (2 ks páteřní přepínače a 7ks přístupových přepínačů), které zajistí bezpečné připojení koncových zařízení s využitím autentizace a autorizace na bázi IEEE 802.1X. Tato část tvoří základní komunikační a autentizační vrstvu infrastruktury a je navržena v přímé návaznosti na bezpečnostní, monitorovací a logovací systémy specifikované v technické specifikaci - část 3, se kterými musí být plně interoperabilní na úrovni řízení přístupu, bezpečnostních událostí, logování a automatické reakce. Část 3) – Dodání a implementace bezpečnostního a monitorovacího software Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu výkonných serverů pro zvýšení dostupnosti systémů, posílení výpočetního výkonu provozu dodáním dvou výkonných rackových serverů a enterprise diskového pole typu All Flash. Cílem je rozšíření výpočetní a úložné kapacity nemocniční infrastruktury s důrazem na vysoký výkon, redundanci, škálovatelnost, pokročilé funkce správy a zabezpečení, včetně podpory virtualizace, vysoké dostupnosti a datových služeb. Dále pak dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zabezpečení perimetru organizace, správu bezpečnostních politik a detekci kybernetických hrozeb. Součástí je nasazení firewallového clusteru s vysokou dostupností, centrálního systému pro správu bezpečnostních událostí a zaškolení odpovědného personálu. V poslední řadě pak dodávka a instalace systému pro centrální sběr logů a dodávka a instalace hardwarového a softwarového vybavení, které tvoří ucelené řešení pro dlouhodobé a detailní sledování a vyhodnocování síťového provozu s využitím datových toků (NetFlow, IPFIX, sFlow apod.). Řešení specifikované v této části je navrženo jako nadřazená bezpečnostní, analytická a řídící vrstva, která navazuje na síťovou a autentizační infrastrukturu definovanou v technické specifikaci - část 2 a využívá jí jako primární zdroj síťových dat, identit, událostí a telemetrie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 48730000 Security software package, 32420000 Network equipment, 72250000 System and support services, 51314000 Installation services of video equipment, 35125300 Security cameras, 45314310 Installation of cable laying, 51700000 Installation services of fire protection equipment, 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 51314000 Installation services of video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1) - Pořízení technologií pro serverovny
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je komplexní dodávka, odborná implementace a následné uvedení do plného provozu uceleného technologického řešení rozšíření a doplnění stávající infrastruktury datového centra, a to jak v rovině fyzické, tak technologické. Konkrétně se jedná o instalaci a integraci prvků fyzické infrastruktury, moderního systému klimatizace, záložního zdroje elektrické energie, kamerového systému pro účely monitoringu a zabezpečení, požárně-bezpečnostních systémů a vybudování optického propojení s vyhrazenou záložní serverovnou, které zajistí vysokou dostupnost a kontinuitu provozu.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0003
Title: Část 3) – Dodání a implementace bezpečnostního a monitorovacího software
Description: Část 3) – Dodání a implementace bezpečnostního a monitorovacího software Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu výkonných serverů pro zvýšení dostupnosti systémů, posílení výpočetního výkonu provozu dodáním dvou výkonných rackových serverů a enterprise diskového pole typu All Flash. Cílem je rozšíření výpočetní a úložné kapacity nemocniční infrastruktury s důrazem na vysoký výkon, redundanci, škálovatelnost, pokročilé funkce správy a zabezpečení, včetně podpory virtualizace, vysoké dostupnosti a datových služeb. Dále pak dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zabezpečení perimetru organizace, správu bezpečnostních politik a detekci kybernetických hrozeb. Součástí je nasazení firewallového clusteru s vysokou dostupností, centrálního systému pro správu bezpečnostních událostí a zaškolení odpovědného personálu. V poslední řadě pak dodávka a instalace systému pro centrální sběr logů a dodávka a instalace hardwarového a softwarového vybavení, které tvoří ucelené řešení pro dlouhodobé a detailní sledování a vyhodnocování síťového provozu s využitím datových toků (NetFlow, IPFIX, sFlow apod.). Řešení specifikované v této části je navrženo jako nadřazená bezpečnostní, analytická a řídící vrstva, která navazuje na síťovou a autentizační infrastrukturu definovanou v technické specifikaci - část 2 a využívá jí jako primární zdroj síťových dat, identit, událostí a telemetrie.
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 48730000 Security software package
Lot: LOT-0002
Title: Část 2) – Pořízení síťových technologií
Description: Část 2) – Pořízení síťových technologií Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu uceleného řešení pro zvýšení bezpečnosti přístupu do sítě LAN a modernizaci páteřní a přístupové síťové infrastruktury. Součástí je výměna aktivních prvků v přístupové i páteřní vrstvě, nasazení systému pro řízení přístupu do sítě (NAC) s podporou IEEE 802.1X a dodávka centrální správy přepínačů formou on-premise nebo cloudového managementu. V rámci přístupové vrstvy budou nasazeny nové přepínače (2 ks páteřní přepínače a 7ks přístupových přepínačů), které zajistí bezpečné připojení koncových zařízení s využitím autentizace a autorizace na bázi IEEE 802.1X. Tato část tvoří základní komunikační a autentizační vrstvu infrastruktury a je navržena v přímé návaznosti na bezpečnostní, monitorovací a logovací systémy specifikované v technické specifikaci - část 3, se kterými musí být plně interoperabilní na úrovni řízení přístupu, bezpečnostních událostí, logování a automatické reakce.
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services