617783-2026 - Competition
Netherlands – Industrial process control equipment – Levering ABB Freelance systemen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleLevering ABB Freelance systemen
DescriptionIn hoofdlijnen omvat het onderwerp van de opdracht de levering van ABB Freelance-hardware en bijbehorende softwarelicenties ten behoeve van de procesautomatiseringsomgeving van Opdrachtgever en, waar van toepassing, Evides Industriewater. De opdracht heeft betrekking op het op basis van de daadwerkelijke behoefte leveren van ABB Freelance-producten die nodig zijn voor de instandhouding, het onderhoud, de vervanging, wijziging en uitbreiding van de bestaande ABB Freelance-omgeving.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureBetreft een openbare procedure op basis van laagste prijs. Betreft 1 perceel met 1 potentiële winnaar.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38810000 Industrial process control equipment
Additional classification (cpv): 38800000 Industrial process control equipment and remote-control equipment
5. Lot
LotLOT-0000
Options
Description of the optionsgeen