See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników i środków kontrastowych, środków obniżających krzepliwość krwi, środków przeciwkrwotocznych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków leczniczych dla układu oddechowego, insuliny, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, środków znieczulających, środków przeciwbólowych... w SPWSZ w Szczecinie
Description: Pełny tytuł postępowania: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i środków kontrastowych, środków obniżających krzepliwość krwi, środków przeciwkrwotocznych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków leczniczych dla układu oddechowego, insuliny, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, środków znieczulających, środków przeciwbólowych, środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, środków przeciwgrzybicznych do użytku ogólnoustrojowego, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, środków immunosupresyjnych oraz różnych produktów leczniczych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: EP/220/60/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Additional classification (cpv): 33621100 Antithrombotic agents, 33621200 Antihaemorrhagics, 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system, 33661700 Other nervous system medicinal products, 33670000 Medicinal products for the respiratory system, 33615100 Insulin, 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism, 33661100 Anaesthetics, 33661200 Analgesics, 33651100 Antibacterials for systemic use, 33651200 Antimycotics for systemic use, 33651400 Antivirals for systemic use, 33652300 Immunosuppressive agents, 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 1
Options:
Description of the options: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4.Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7. Odczynniki i środki kontrastowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8.Środki obniżające krzepliwość krwi.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 8
Main classification (cpv): 33621100 Antithrombotic agents
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9. Środki obniżające krzepliwość krwi.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10. Środki przeciwkrwotoczne.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 10
Main classification (cpv): 33621200 Antihaemorrhagics
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11. Produkty lecznicze dla układu sercowo – naczyniowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 11
Main classification (cpv): 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12. Produkty lecznicze dla układu sercowo – naczyniowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15. Produkty lecznicze dla układu nerwowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 15
Main classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16. Środki lecznicze dla układu oddechowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 16
Main classification (cpv): 33670000 Medicinal products for the respiratory system
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17. Insulina.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 17
Main classification (cpv): 33615100 Insulin
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 18
Main classification (cpv): 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22. Środki znieczulające.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 22
Main classification (cpv): 33661100 Anaesthetics
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23. Środki przeciwbólowe.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 23
Main classification (cpv): 33661200 Analgesics
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 24
Main classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25. Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 25
Main classification (cpv): 33651200 Antimycotics for systemic use
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26. Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 26
Main classification (cpv): 33651400 Antivirals for systemic use
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27. Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28. Środki immunosupresyjne.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 28. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 28
Main classification (cpv): 33652300 Immunosuppressive agents
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29. Środki immunosupresyjne.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 29. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 30. Różne produkty lecznicze.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 30. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/60/2026 - zadanie nr 30
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products