2. Procedure
Procedure
Title: Granulu piegāde Ezeres un Kursīšu, Gaiķu un Remtes pagastu apvienību pārvalžu vajadzībām
Description: Granulu piegāde Ezeres un Kursīšu, Gaiķu un Remtes pagastu apvienību pārvalžu vajadzībām
Internal identifier: SNP 2026/56
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09111400 Wood fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Granulu piegāde Ezeres un Kursīšu pagastu apvienības pārvaldes vajadzībām
Options:
Description of the options: Atrunātie līguma grozījumi
Lot: LOT-0002
Title: Granulu piegāde Gaiķu un Remtes pagastu apvienības pārvaldes vajadzībām
Description of the options: atrunātie līguma grozījumi