See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Executie lucrari aferente obiectivului de investitie „Reparatii capitale pasaj superior Alexandru cel Bun”
Description: Executie lucrari aferente obiectivului de investitie „Reparatii capitale pasaj superior Alexandru cel Bun”- conform documentatiei de atribuire. Termenul limita in care Autoritatea Contractanta va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări: 10 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor in anunțul de participare. Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
Internal identifier: 4541580/2022/157241
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Executie lucrari aferente obiectivului de investitie „Reparatii capitale pasaj superior Alexandru cel Bun””- conform documentatiei de atribuire. Valoarea estimata este de 69.852.331,90 lei fara TVA, nu contine valoarea aferenta cheltuielilor diverse si neprevazute. Valoarea cheltuielilor divese și neprevăzute este de 14.185.739,98 lei fără TVA . Suma aferentă cheltuielilor pentru diverse și neprevăzute inclusiv TVA este 16.881.030,58 lei.
Internal identifier: 1