2. Procedure
Procedure
Title: „Wzmocnienie poziomu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej...: prace termomodernizacyjne na budynku F, poprawa dostępności wejścia głównego. Poprawa efektywności energetycznej: EtapEtap 1: Termomodernizacja bud. D i E, Etap 2: Modernizacja systemu energetycznego w zakresie budowy układu wysokotemperaturowych pomp ciepła, wspomaganych instalacją paneli fotowoltaicznych oraz magazynem energii...
Description: „Wzmocnienie poziomu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu: prace termomodernizacyjne na budynku F, poprawa dostępności wejścia głównego. Poprawa efektywności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu poprzez modernizację źródła ciepła, termomodernizację wraz z instalacją OZE: Etap 1: Termomodernizacja bud. D i E, Etap 2: Modernizacja systemu energetycznego w zakresie budowy układu wysokotemperaturowych pomp ciepła, wspomaganych instalacją paneli fotowoltaicznych oraz magazynem energii, przeznaczonych do przygotowania ciepłej wody użytkowej ze wsparciem układu z zastosowaniem kogeneracji i kotłów gazowych.”
Internal identifier: DEZP.261.40.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prace termomodernizacyjne na budynku F
Description: Prace termomodernizacyjne na budynku F
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Poprawa dostępności wejścia głównego
Description: Poprawa dostępności wejścia głównego
Internal identifier: Część 2