618004-2026 - Competition
Poland – Advertising material – Zakup i dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby szkoleń, działań i konferencji w ramach projektu „TRIDENT – pilotażowy projekt współpracy międzynarodowej w zakresie wykrywania i kontroli przemytu broni i materiałów wybuchowych z Ukrainy do krajów UE
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby szkoleń, działań i konferencji w ramach projektu „TRIDENT – pilotażowy projekt współpracy międzynarodowej w zakresie wykrywania i kontroli przemytu broni i materiałów wybuchowych z Ukrainy do krajów UE
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby szkoleń, działań i konferencji w ramach projektu "TRIDENT" - pilotażowy projekt współpracy międzynarodowej w zakresie wykrywania i kontroli przemytu broni i materiałów wybuchowych z Ukrainy do krajów UE. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: 222/BF/26/MR/FBW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22462000 Advertising material
5. Lot
Lot: LOT-0001