2. Procedure
Procedure
Title: FVE na střeše nového parkoviště s heliportem Nemocnice České Budějovice
Description: Vybudování fotovoltaické elektrárny na střeše budovy novostavby patrových garáží s heliportem v areálu nemocnice České Budějovice, a.s., o celkovém výkonu minimálně 1 394,94 kWp. Jako zdroj bude instalováno 2 082 ks fotovoltaických panelů o výkonu každého panelu minimálně 670 Wp. Každé dva panely fotovoltaického pole budou připojeny k optimizérům a rozděleny na části (stringy). Každý string bude připojen k samostatnému vstupu střídače. Celkem bude použito dvanáct střídačů o výkonu minimálně 100kW a jeden o výkonu minimálně 66,6kW.
Internal identifier: 023C202600PK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 09331000 Solar panels, 51110000 Installation services of electrical equipment, 45310000 Electrical installation work, 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001