2. Procedure
Procedure
Title: SISTEME DE CALCUL
Description: SISTEME DE CALCUL LOT 1 – SISTEM DE CALCUL MOBIL LOT 2 – ECHIPAMENT DE CALCUL PENTRU PROCESARE AI In cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini aferent fiecarui lot in parte. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: PAAP_DANUBIUS-RO_2026_1;PAAP_DIGITAL4SUSTAINABILITY_2026_1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LOT 1 – SISTEM DE CALCUL MOBIL
Description: LOT 1 – SISTEM DE CALCUL MOBIL - cu specificatiile tehnice minime obligatorii si in cantitatile solicitate in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: LOT 2 – ECHIPAMENT DE CALCUL PENTRU PROCESARE AI
Description: LOT 2 – ECHIPAMENT DE CALCUL PENTRU PROCESARE AI - cu specificatiile tehnice minime obligatorii si in cantitatile solicitate in caietul de sarcini.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 30211100 Super computer