618313-2026 - Competition
Poland – Dressings – Zakup i dostawa opatrunków do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą aparatów do trzech lokalizacji UCK WUM
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup i dostawa opatrunków do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą aparatów do trzech lokalizacji UCK WUM
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do terapii podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 4 części: Część nr 1 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń, Część nr 2 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń Część nr 3 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń, Część nr 4 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy i Załączniki nr 2.1 – 2.4 do SWZ – Opis parametrów technicznych urządzeń (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Internal identifierDZPUCK.262.162.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy i Załączniki nr 2.1 do SWZ – Opis parametrów technicznych urządzeń.
Internal identifierCzęść nr 1 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń,
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy i Załączniki nr 2.2 do SWZ – Opis parametrów technicznych urządzeń.
Internal identifierCzęść nr 2 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierżawą kompatybilnych urządzeń
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń,
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy i Załączniki nr 2.3 do SWZ – Opis parametrów technicznych urządzeń.
Internal identifierCzęść nr 3 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń,
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy i Załączniki nr 2.4 do SWZ – Opis parametrów technicznych urządzeń.
Internal identifierCzęść nr 4 - Opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran wraz z udostępnieniem kompatybilnych urządzeń