618354-2026 - Competition
Estonia – Snow-clearing services – Lumekoristusteenus
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleLumekoristusteenus
DescriptionHanke eesmärgiks on tellida Tallinna Spordikeskuse spordihoonetele lumekoristusteenust väliterritooriumi hooldamiseks ja lumevedu terviseradadel. Teenuse piirkonnad ja alad on välja toodud tehnilise kirjelduse lisa 1, lisa 2 ja lisa 3. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier314513-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleKesklinna, Lasnamäe ja Põhja-Tallinna hoonete lumekoristusteenus
DescriptionKesklinna, Lasnamäe ja Põhja-Tallinna hoonete lumekoristusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier314513-0001
LotLOT-0002
TitleMustamäe, Nõmme ja Haabersti hoonete lumekoristusteenus
DescriptionMustamäe, Nõmme ja Haabersti hoonete lumekoristusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier314513-0002
LotLOT-0003
TitleLumeveoteenus terviseradadel
DescriptionLumeveoteenus terviseradadel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier314513-0003