618396-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zapewnienie zasobów chmury publicznej dla ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Miasta
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zapewnienie zasobów chmury publicznej dla ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Miasta
Description: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie Zamawiającemu Zasobów Chmurowych AWS, w celu zapewnienia ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Zamawiającego, rozliczanych przy wykorzystaniu Kredytów chmurowych AWS.
Internal identifier: ZP/MB/271/III-100/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY