2. Procedure
Procedure
Title: Majandusarvestuse tarkvara SAP arendus- ja hooldustööd
Description: Hanke ese on hankija majandusarvestuse tarkvara SAP ERP ECC 6.0, sealhulgas SAP NetWeaver 7.X ja S/4HANA On-Premise (edaspidi SAP) hooldusteenus (edaspidi hooldus). SAPis on juurutatud finants-, tegevuspõhise kuluarvestuse, osaliselt ka personali, eelarvestamise, Bank Communication Management ning Materials Management moodulid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313200-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0000