618473-2026 - Competition
Romania – Thermal insulation work – Eficientizare termica cladiri rezidentiale, Etapa XVII-BL17, Str. 8 Martie, orasul Petrila, COD SMIS 354795
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleEficientizare termica cladiri rezidentiale, Etapa XVII-BL17, Str. 8 Martie, orasul Petrila, COD SMIS 354795
DescriptionAchizitie executie lucrari in cadrul proiectului “EFICIENTIZARE TERMICA CLADIRI REZIDENTIALE, ETAPA XVII-BL17, STR 8 MARTIE , ORASUL PETRILA”, cod SMIS 354795 finanțat prin Programul Regional Vest 2021-2027, conform documentatiilor tehnice anexate. Termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, iar termenul limită în care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 12-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Internal identifier222222222222
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionCantitatea totala, precum si specificatiile tehnice se regasesc descrise in mod detaliat in cuprinsul documentatiilor tehnice.
Internal identifier1