618590-2026 - Competition
Bulgaria – Minibuses – „Доставка на товаропътнически бус“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на товаропътнически бус“
DescriptionНастоящата обществена поръчка обхваща доставка чрез покупка на един брой употребяван товаропътнически бус за обезпечаване дейността на ОП „Паркстрой“ гр.Разград. Изискванията, свързани с изпълнение на поръчката се съдържат в документацията на поръчката, в това число в техническата спецификация, както и в приложимата към нея нормативна уредба.
Internal identifier606713
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
5. Lot
LotLOT-0001