See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zestawów do embolizacji tętniaków naczyń wewnątrzczaszkowych oraz jednorazowych wyrobów do zabiegów neurochirurgicznych dla SPWSZ w Szczecinie – część I
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do embolizacji tętniaków naczyń wewnątrzczaszkowych oraz jednorazowych wyrobów do zabiegów neurochirurgicznych dla SPWSZ w Szczecinie – część I. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 1A do SWZ.
Internal identifier: EP/220/58/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33100000 Medical equipments, 33184100 Surgical implants, 33158210 Stimulator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1. – Stymulator rdzenia kręgowego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 1
Main classification (cpv): 33158210 Stimulator
Options:
Description of the options: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2. – Stymulator struktur głębokich mózgu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3. – Zestawy do embolizacji tętniaków naczyń wewnątrzczaszkowych, cewniki diagnostyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 3
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4. – Zastawki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5. – Zestaw z zastawką programowalną + programator
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6. – Zestaw do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 6
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7. – Zestaw do stabilizacji międzykolczystej w odcinku lędźwiowym
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8. – Kosz szyjny z biomateriału wsuwalny- stop tytanu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9. – Zestaw do wertebroplastyki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10. – Zestaw do kyfoplastyki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11. – Zestaw do mocowania pokrywy czaszki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12. – Klipsy naczyniowe do zamknięcia tętniaka
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13. – Proteza trzonu odcinka szyjnego - teleskopowa
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14. – Marker pasywny do neuronawigacji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 14
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15. – Zestaw do stabilizacji czaszkowo – kręgowej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16. – System do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17. – Klatki szyjne do biointegracyjnej spondylodezy międzytrzonowej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 17.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18. – Klatka tytanowa do stabilizacji szyjnej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 18.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19. – Zestaw do leczenia tętniaków mózgu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 19.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20. – Zestaw do stabilizacji przedniej zęba obrotnika
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 20.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21. – Proteza odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego- tytanowa
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 21.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22. – Czop lędźwiowy TLIF –PLIF biomateriał: STOP TYTANU
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 22.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23. – Stymulator rdzeniowy, nieładowalny z dwoma elektrodami przezskórnymi lub elektrodą chirurgiczną
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 23.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24. – Materiał hydroksyapatytowy do wypełniania implantów kręgosłupa w postaci granulatu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 24.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25. – Materiał hydroksyapatytowy do wypełniania implantów kręgosłupa w postaci pasty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 25.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26. – Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego przy użyciu śrub przeznasadowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 26.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27. – Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego przy użyciu śrub nawigowalnych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 27.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28. – Zestaw do przedniej stabilizacji kręgosłupa szyjnego (1 płytka + 4 śruby)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 28.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29. – Zaciski tętniakowe, implant opony twardej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 29.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 30. – Wyroby jednorazowe do neuronawigacji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 30.
Internal identifier: EP/220/58/2026 - zadanie nr 30