2. Procedure
Procedure
Title: Zimowe utrzymanie chodników i placów na terenie miasta Torunia w sezonie 2026/2027 r. polegające na ręcznym odśnieżaniu i usuwaniu oblodzeń oraz uszorstnianiu.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania chodników i placów na terenie miasta Torunia w sezonie 2026/2027 r. polegających na ręcznym odśnieżaniu i usuwaniu oblodzeń oraz uszorstnianiu. Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 2 części: Część 1 – Bydgoskie Przedmieście; Część 2 - Podgórz, Chełmińskie Przedmieście, Jakubowskie Przedmieście, Wrzosy.
Internal identifier: AZR/ZP-22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bydgoskie Przedmieście
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania chodników i placów na terenie miasta Torunia w sezonie 2026/2027 r. polegających na ręcznym odśnieżaniu i usuwaniu oblodzeń oraz uszorstnianiu - Bydgoskie Przedmieście.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Podgórz, Chełmińskie Przedmieście, Jakubowskie Przedmieście, Wrzosy
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania chodników i placów na terenie miasta Torunia w sezonie 2026/2027 r. polegających na ręcznym odśnieżaniu i usuwaniu oblodzeń oraz uszorstnianiu - Podgórz, Chełmińskie Przedmieście, Jakubowskie Przedmieście, Wrzosy.
Internal identifier: Część 2