618809-2026 - Competition
Lithuania – Refuse disposal and treatment – Komunalinių atliekų presavimo Rokiškio atliekų perkrovimo stotyje paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKomunalinių atliekų presavimo Rokiškio atliekų perkrovimo stotyje paslaugos
DescriptionPerkančioji organizacija numato įsigyti atliekų presavimo Rokiškio atliekų perkrovimo stotyje paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0