618904-2026 - Competition
Lithuania – Surgical implants – Implantai, protezavimo dalys, dantų implantacijos pagalbiniai instrumentai (12453)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleImplantai, protezavimo dalys, dantų implantacijos pagalbiniai instrumentai (12453)
DescriptionImplantai, protezavimo dalys, dantų implantacijos pagalbiniai instrumentai
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. Implantavimo medžiagos ir kaulo pakaitalai
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title2. Dantų implantų atramos, varžtai ir pagalbinės priemonės
Internal identifier2
LotLOT-0003
Title3. Sterili vienkartinė irigacinė sistema chirurginiams varikliams
Internal identifier3
LotLOT-0004
Title4. Dantų implantai, chirurginiai instrumentai ir komponentai
Internal identifier4
LotLOT-0005
Title5. Vaikų ir paauglių ortodontiniai miniimplantai
Internal identifier5