619013-2026 - Competition
Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii (ITPO) w Wysokiem Mazowieckiem
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii (ITPO) w Wysokiem Mazowieckiem
Description: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji - Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii (ITPO) w Wysokiem Mazowieckiem, którego zakres i cel został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Program Funkcjonalno-Użytkowy. Zamówienie będzie realizowane w formule “pod klucz” (zaprojektuj i wybuduj). Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie: 1) Dokumentacji projektowej, budowlanej technologicznej, instalacyjnej wraz z uzyskaniem decyzji i uzgodnień pozwalających na kompleksowe wykonanie robót budowlanych, 2) Dostawy niezbędnych urządzeń i materiałów, 3) Robót przygotowawczych, 4) Robót budowlanych w zakresie budynków, budowli, dróg dojazdowych, placów manewrowych, dróg pożarowych i połączeń z obiektami zewnętrznymi oraz sieci i instalacji technologicznych, sanitarnych, zasilania, elektroenergetycznych, AKPiA, CCTV, a także instalacji p.poż, 5) Niezbędnych demontaży, rozbiórki oraz usunięcie występujących kolizji, 6) Montażu urządzeń instalacji i sieci technologicznych, sanitarnych, zasilania, elektroenergetycznych, AKPiA, informatycznych, CCTV, a także instalacji p.poż., 7) Uruchomienia i przeprowadzenia rozruchu, ruchu próbnego i regulacyjnego oraz gwarancyjnego, 8) Uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji, certyfikatów, pozwoleń, dopuszczeń oraz koncesji w celu przekazania obiektu do użytkowania oraz oraz przekazanie do eksploatacji, 9)Dokumentacji powykonawczej, instrukcji eksploatacji, instrukcji stanowiskowych, dokumentacji rozruchowej, instrukcji prób i testów, planu ruchu próbnego i regulacyjnego, 10) Szkoleń załogi i obsługi w oparciu o wcześniej przygotowane materiały szkoleniowe, 11) Zobowiązań gwarancyjnych oraz świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji oraz zapewnienie dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych, 12) świadczenie usługi asysty technicznej w okresie pierwszych 12 miesięcy eksploatacji
Internal identifier: ZP-4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 45252300 Refuse-incineration plant construction work, 45251000 Construction works for power plants and heating plants, 45000000 Construction work, 42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases, 45262610 Industrial chimneys, 45223100 Assembly of metal structures, 45223200 Structural works, 45231110 Pipelaying construction work, 42510000 Heat-exchange units, air-conditioning and refrigerating equipment, and filtering machinery, 45310000 Electrical installation work, 45311200 Electrical fitting work, 42961000 Command and control system, 48000000 Software package and information systems, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71320000 Engineering design services, 45111200 Site preparation and clearance work, 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 45300000 Building installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45312000 Alarm system and antenna installation work, 45312310 Lightning-protection works, 42320000 Waste incinerators, 42410000 Lifting and handling equipment, 71220000 Architectural design services, 42520000 Ventilation equipment, 42960000 Command and control system, printing, graphics, office automation and information-processing equipment, 51135110 Installation services of waste incinerators, 51540000 Installation services of special-purpose machinery and equipment, 51900000 Installation services of guidance and control systems, 42511100 Heat-exchange units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 45252300 Refuse-incineration plant construction work, 45251000 Construction works for power plants and heating plants, 45000000 Construction work, 42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases, 45262610 Industrial chimneys, 45223100 Assembly of metal structures, 45223200 Structural works, 45231110 Pipelaying construction work, 42510000 Heat-exchange units, air-conditioning and refrigerating equipment, and filtering machinery, 45310000 Electrical installation work, 45311200 Electrical fitting work, 42960000 Command and control system, printing, graphics, office automation and information-processing equipment, 48480000 Sales, marketing and business intelligence software package, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71320000 Engineering design services, 45111200 Site preparation and clearance work, 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 45300000 Building installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45312000 Alarm system and antenna installation work, 45312310 Lightning-protection works, 42320000 Waste incinerators, 42410000 Lifting and handling equipment, 71220000 Architectural design services, 42520000 Ventilation equipment, 42960000 Command and control system, printing, graphics, office automation and information-processing equipment, 51135110 Installation services of waste incinerators, 51540000 Installation services of special-purpose machinery and equipment, 51900000 Installation services of guidance and control systems, 42511100 Heat-exchange units