See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Załącznik nr 3 do SWZ Ogólny opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części; Załącznik nr 4 do SWZ Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla każdej części od 1 do 20; Załącznik nr 13 do SWZ – Projekt umowy dla części 1 do 16; Załącznik nr 14 do SWZ – Projekt umowy dla części od 17 do 20.
Internal identifier: 2401-ILZ.260.22.2.2026
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została oceniona najwyżej, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Usługi ochroniarskie stanowią usługi społeczne, określone w załączniku XIV do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE. L z 2014 r., Nr 94, s. 65)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie, Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie, Urząd Skarbowy w Kłobucku, Urząd Skarbowy w Lublińcu
Internal identifier: Część 1 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Myszkowie, Urząd Skarbowy w Zawierciu, Urząd Skarbowy w Tarnowskich Górach
Internal identifier: Część 2 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach, Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach
Internal identifier: Część 3 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Bytomiu, Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich
Internal identifier: Część 4 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Sosnowcu, Pierwszy Śląski Urząd Skarbowy w Sosnowcu, Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej
Internal identifier: Część 5 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Jaworznie, Urząd Skarbowy w Mysłowicach, Urząd Skarbowy w Mikołowie, Urząd Skarbowy w Tychach
Internal identifier: Część 6 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Urząd Skarbowy w Cieszynie, Urząd Skarbowy w Żywcu
Internal identifier: Część 7 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach, Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach
Internal identifier: Część 8 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach, Urząd Skarbowy w Pszczynie
Internal identifier: Część 9 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Raciborzu, Urząd Skarbowy w Rybniku, Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim
Internal identifier: Część 10 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Chorzowie, Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich
Internal identifier: Część 11 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, Urząd Skarbowy w Żorach
Internal identifier: Część 12 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej, Urząd Skarbowy w Zabrzu
Internal identifier: Część 13 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Urząd Skarbowy w Będzinie / Krajowa Informacja Skarbowa współzarządzająca nieruchomością
Internal identifier: Część 14 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach ul. Słoneczna 34, 40-136 Katowice
Internal identifier: Część 15 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0016
Title: Część 16 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach w lokalizacji Częstochowa ul. Rejtana 9, 42-200 Częstochowa
Internal identifier: Część 16 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0017
Title: Część 17 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Częstochowa, ul. Marsz. E. Rydza –Śmigłego 26, 42-200 Częstochowa
Internal identifier: Część 17 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0018
Title: Część 18 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Bielsko – Biała, ul. T. Regera 32, ul. Dworcowa 31, 43-382 Bielsko – Biała; Śląski Urząd Celno – Skarbowy w Katowicach w obiekcie Krajowej Informacji Skarbowej – Bielsko – Biała, ul. Traugutta 2, 43-300 Bielsko Biała; Obiekt zamiejscowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w tym Magazyn Działu Realizacji Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Cieszynie, ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 11, 43-400 Cieszyn; Magazyn Depozytowy Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacja Cieszyn, ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn
Internal identifier: Część 18 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0019
Title: Część 19 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Rybnik; Magazyn Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Rybnik
Internal identifier: Część 19 - 2401-ILZ.260.22.2.2026
Lot: LOT-0020
Title: Część 20 - Usługa ochrony osób i mienia
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Katowice; Magazyn Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach w lokalizacji Katowice
Internal identifier: Część 20 - 2401-ILZ.260.22.2.2026