See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Neonatoloogia osakonna CPAP-tarvikud
Description: Raamlepingu sõlmimine CPAP-tarvikute ostmiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315085-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tarvikud ventilaator/CPAP-le
Description: Vastavalt RHAD Lisa 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315085-0001
Lot: LOT-0002
Title: Niisutuskamber aktiivniisutile
Internal identifier: 315085-0002
Lot: LOT-0003
Title: CPAP ühendus hingamisaparaadile
Internal identifier: 315085-0003
Lot: LOT-0004
Title: CPAP tarvikud aktiivniisutile
Internal identifier: 315085-0004
Lot: LOT-0005
Title: Vastsündinute soojendatav hingamiskontuuri vooliku/veekambri komplekt aktiivniisutile
Internal identifier: 315085-0005
Lot: LOT-0006
Title: Vastsündinute T-Piece elustamiskontuur elustamislauale
Internal identifier: 315085-0006