2. Procedure
Procedure
Title: Växjö, ny vägbro över järnväg Bäckaslöv
Description: Byggnation av vägbro över järnväg i Bäckaslöv i Växjö
Internal identifier: KOM-420459
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221111 Road bridge construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Växjö, ny vägbro över järnväg Bäckaslöv