2. Procedure
Procedure
Title: Produkty lecznicze - 17 zadań
Description: Produkty lecznicze - 17 zadań
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający skraca termin składania ofert, z uwagi na pilną potrzebę udzielania zamówienia. Pilna potrzeba udzielania zamówienia wynika z faktu, iż Zamawiający jest szpitalem pediatrycznym, a możliwość jak najszybszego zakończenia procedury, wyboru Wykonawcy oraz dostarczenia leku pacjentom ma wpływ na stan ich zdrowia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33651000 General anti-infectives for systemic use and vaccines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Description: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Description: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Description: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Description: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Description: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Description: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Description: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Description: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
Description: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13
Description: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14
Description: Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15
Description: Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16
Description: Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17
Description: Zadanie 17