2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzebiniu”
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzebiniu”. 2.3 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 oraz wyposażeniem dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzebiniu, przy czym rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2026. Szczegółowy opis minimalnych wymagań technicznych określa Specyfikacja Techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do zapoznania się z nią oraz do złożenia jej wraz z Ofertą.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzebiniu”. 2.3 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 oraz wyposażeniem dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzebiniu, przy czym rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2026. 2.4 Szczegółowy opis minimalnych wymagań technicznych określa Specyfikacja Techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do zapoznania się z nią oraz do złożenia jej wraz z Ofertą.