See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla UCK WUM, DZPUCK.262.160.2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do urządzeń medycznych i aparatury medycznej będących na wyposażeniu i w użytkowaniu w Szpitalach stanowiących Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ze względu na rodzaj i przeznaczenie Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 12 części.
Internal identifier: DZPUCK.262.160.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 2
Description: Butelki do odsysania
Internal identifier: 2
Options:
Description of the options: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o której mowa w pkt powyżej, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy (dla danej Części).
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 1
Description: Kanka doodbytnicza
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Description: Dren do odsysania ran typu Redon
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Description: Cewniki do odsysania
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Description: Czujniki przełykowo-rektalne
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Description: Zaciskacz do pępowiny
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Description: Łącznik martwa przestrzeń
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Description: Igła do treponobiopsji
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Description: Wziernik uszny
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Description: Strzykawki tuberkulinowe
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Description: Elektrody do pomiaru głębokości znieczulenia
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Description: Szyna typu Zimmera
Internal identifier: 12