619590-2026 - Competition
Poland – Refuse disposal and treatment – Usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu przez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z frakcji nadsitowej z waloryzacji kompostu wytwarzanego z odpadów ulegających biodegradacji
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu przez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z frakcji nadsitowej z waloryzacji kompostu wytwarzanego z odpadów ulegających biodegradacji
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Przyjęcie odpadów o kodzie 19 12 12 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownii w Poznaniu przy ul. Meteorytowej 3, 2) Transport odpadów o kodzie 19 12 12 z miejsca wskazanego w pkt 1) powyżej do miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku w instalacji zapewnionej przez wykonawcę i wskazanej w umowie. Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) Zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 12 12 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez Wykonawcę i wskazanym w umowie. 4) Zagospodarowanie poprzez odzysk przyjętych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12, 5) Realizację wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania przez odzysk. 2. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport, a także zagospodarowanie poprzez odzysk frakcji odpadów o kodzie 19 12 12, 2) świadczenie realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 900 Mg w okresie od dnia 04.01.2027 do 31.12.2027 r. (lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu całkowitej wartości umowy). Zamawiający gwarantuje realizację minimum 20% zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Internal identifier: ZZO.341.17.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Przyjęcie odpadów o kodzie 19 12 12 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownii w Poznaniu przy ul. Meteorytowej 3, 2) Transport odpadów o kodzie 19 12 12 z miejsca wskazanego w pkt 1) powyżej do miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku w instalacji zapewnionej przez wykonawcę i wskazanej w umowie. Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) Zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 12 12 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez Wykonawcę i wskazanym w umowie. 4) Zagospodarowanie poprzez odzysk przyjętych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12, 5) Realizację wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania przez odzysk. 2. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport, a także zagospodarowanie poprzez odzysk frakcji odpadów o kodzie 19 12 12, 2) świadczenie realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 900 Mg w okresie od dnia 04.01.2027 do 31.12.2027 r. (lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu całkowitej wartości umowy). Zamawiający gwarantuje realizację minimum 20% zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Options:
Description of the options: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §9 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.