2. Procedure
Procedure
Title: „Budowa hali sportowej w Lesznie”
Description: 1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji w ramach niniejszej Umowy zadanie pn.: Budowa hali sportowej w Lesznie” zwane dalej „przedmiotem Umowy”. 2. Zadanie obejmuje budowę hali sportowej z zapleczem oraz zagospodarowaniem terenu i całą potrzebną infrastrukturą, jak: podziemny zbiornik p.poż., zbiornik retencyjny, panele fotowoltaiczne, monitoring, budowa zewnętrznego magazynu sprzętu oraz częściowa rozbiórka budynku szkoły podstawowej w celu połączenia budynku szkoły z halą przeszklonym łącznikiem na poziomie parteru. Na parterze budynku będzie znajdowała się wielofunkcyjna sala gimnastyczna z możliwością podzielenia jej na 3 sektory za pomocą kotar trudno zapalnych, ściana wspinaczkowa po wschodniej stronie hali, korytarze komunikacyjne z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze i techniczne, węzły sanitarne, magazyny, umywalnie, szatnie, biuro, pomieszczenia dla trenerów, recepcja wraz z monitoringiem i szatniami dla widowni. Na piętrze będą korytarze komunikacyjne wraz z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze, węzły sanitarne, sala konferencyjna wraz z pomieszczeniem socjalnym, pokój dla personelu, pokój dla trenerów, sala do judo/karate wraz z wyposażeniem (maty, materace absorbujące upadki/rzuty, sala baletowa z zespołem luster i barierek, trybuny na 195 miejsc siedzących, pomieszczenia/pokoje zlokalizowane na tyłach trybun. Do komunikacji pomiędzy parterem, a piętrem oprócz dwóch klatek schodowych będzie przeznaczona winda. W zakresie zadania będzie również wyposażenie obiektu hali sportowej: sal do ćwiczeń oraz pozostałych pomieszczeń.
Internal identifier: IZP.271.1.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Przetarg nieograniczony
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45111300 Dismantling works, 45111200 Site preparation and clearance work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262210 Foundation work, 45262300 Concrete work, 45443000 Facade work, 45410000 Plastering work, 45442100 Painting work, 45432100 Floor laying and covering work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331100 Central-heating installation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work, 45231220 Construction work for gas pipelines, 42511110 Heat pumps, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45310000 Electrical installation work, 09330000 Solar energy, 31712331 Photovoltaic cells, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 37400000 Sports goods and equipment, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 45111291 Site-development work, 45112710 Landscaping work for green areas, 45233161 Footpath construction work, 45233200 Various surface works, 45223300 Parking lot construction work, 34928200 Fences
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zamówienie bez podziału na części