2. Procedure
Procedure
Title: „Wdrożenie systemu monitorowania sieci wodociągowej w ramach realizacji projektu pn.: Zwiększenie efektywności dostaw wody na terenie Gminy Chynów.”
Description: Przedmiotem zamówienia jest wprowadzenie kompleksowego monitoringu sieci wodociągowej w celu wykrywania nieszczelności i minimalizacji strat wody. Zostanie zainstalowany system do monitorowania przepływu wody w sieci którego zadaniem będzie wskazanie rzeczywistych przepływów wody (wodomierze ze zdalnym odczytem wody wraz z programem umożliwiającym modelowanie sieci). Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) – stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wdrożenie systemu monitorowania sieci wodociągowej w ramach realizacji projektu pn.: Zwiększenie efektywności dostaw wody na terenie Gminy Chynów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest wprowadzenie kompleksowego monitoringu sieci wodociągowej w celu wykrywania nieszczelności i minimalizacji strat wody. Zostanie zainstalowany system do monitorowania przepływu wody w sieci którego zadaniem będzie wskazanie rzeczywistych przepływów wody (wodomierze ze zdalnym odczytem wody wraz z programem umożliwiającym modelowanie sieci).
Internal identifier: IN.271.14.2026