619759-2026 - Competition
Greece – X-ray devices – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟΥ ΦΟΡΗΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν-Κ.Υ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ", ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΕ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΙ Γ.Ν.-Κ.Υ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ COVID-19» ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 6003297
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟΥ ΦΟΡΗΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν-Κ.Υ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ", ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΣΕ Γ.Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΙ Γ.Ν.-Κ.Υ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ COVID-19» ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 6003297
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός Τροχήλατου φορητού ακτινολογικού μηχανήματος για τις ανάγκες του Γ.Ν.-Κ.Υ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ “ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ» για τις άμεσες ανάγκες του Ακτινολογικού τμήματος. Πρόκειται για εξοπλισμό, στις τεχνικές προδιαγραφές του οποίου έχουν περιληφθεί μόνο υποχρεωτικές προδιαγραφές, οπότε δεν απαιτείται η χρήση βαθμολογούμενων κριτηρίων. Αφορά αγορά (με υποχρέωση του προμηθευτή για τοποθέτηση και εγκατάσταση). Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) 33111000-1 (ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ)
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 274693
Description: ΦΟΡΗΤΟ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ
Quantity: 1 piece