619857-2026 - Competition
Bulgaria – Medical consumables – Доставка на специфичен и общоболничен медицински консуматив за нуждите на УМБАЛ „Канев“ АД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на специфичен и общоболничен медицински консуматив за нуждите на УМБАЛ „Канев“ АД
DescriptionДоставка на специфичен и общоболничен медицински консуматив за нуждите на УМБАЛ „Канев“ АД разделена на 39 обособени позиции и включени в тях номенклатурни единици, подробно описани в Част II Техническа спецификация, неразделна част от Документацията за участие.
Internal identifier605650
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleСтъклария,филтри и специфични консумативи
Description1 Стъклария,филтри и специфични консумативи 1.1. Бехерова чаша с дръжка 500мл бр. 10 1.2. рН индикаторна хартия 1-14 тест ленти, ролка бр. 4 1.3. Филтърна хартия 50см/50см 80гр/кв.м кг. 5 1.4. Лабораторни пинсети бр. 10 1.5. Термометър дигитален за хладилник (за температура от 20С до 80С), фабрично калибриран със сертификат от акредитационна лаборатория бр. 20 1.6. Термометър дигитален за фризер (за температура от -190 С до -250 С) със сертификат бр. 20
Internal identifier605651
LotLOT-0002
TitleЛабораторна хартия
Description2.1. Термочувствителна хартия за лабораторен анализатор, бяла, размер 110 mm × 25 m, на ролка. ролка 1000
Internal identifier605653
LotLOT-0003
TitleКонсумативи за Микробиологична лаборатория
Description3.1.Мултиплексен Real-Time PCR кит за детекция на респираторни вирусни и бактериални патогени – 12 теста. Комплектът да бъде мултиплексен Real-Time PCR кит за едновременно качествено откриване на най-малко 21 вирусни и бактериални причинители на респираторни инфекции, включително Influenza A, Influenza B, Respiratory Syncytial Virus (RSV), Parainfluenza вируси тип 1, 2, 3 и 4, Adenovirus, Human Metapneumovirus, Human Bocavirus, Human Rhinovirus/Enterovirus, човешки коронавируси 229E, NL63, OC43 и HKU1, както и Chlamydophila pneumoniae, Mycoplasma pneumoniae, Legionella pneumophila, Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae и Moraxella catarrhalis. Комплектът да позволява едновременно откриване на вирусни и бактериални причинители в една клинична проба чрез мултиплексна Real-Time PCR технология, като включва вътрешен контрол за мониториране на екстракцията, амплификацията и наличие на PCR инхибиция. Реагентите да бъдат лиофилизирани, готови за директна употреба, с минимален брой манипулации при подготовката на реакцията. Комплектът да бъде CE маркиран за ин витро диагностична употреба съгласно приложимото европейско законодателство.Опаковка от 12 бр.8 3.2.детекция на респираторни вирусни патогени, включително SARS-CoV-2 – 12 теста. Комплектът да представлява мултиплексен Real-Time PCR (RT-PCR) кит за едновременно качествено откриване на респираторни вирусни патогени, включително Influenza A (вкл. H1N1 pdm09 и H3N2), Influenza B, Respiratory Syncytial Virus (RSV A/B), Parainfluenza вируси тип 1–4, Adenovirus, Human Metapneumovirus, Human Bocavirus, Human Rhinovirus/Enterovirus, човешки сезонни коронавируси 229E, NL63, OC43 и HKU1, както и SARS-CoV-2.Да позволява едновременно откриване на основните циркулиращи респираторни вирусни агенти, включително грипни вируси, RSV и SARS-CoV-2, в една проба чрез мултиплексна Real-Time PCR технология с флуоресцентна детекция. Да включва вътрешен контрол, осигуряващ мониториране на целия процес – екстракция на нуклеинови киселини, амплификация и детекция, както и установяване на наличие на PCR инхибиция.Реагентите да бъдат лиофилизирани и готови за директна употреба (ready-to-use), с минимален брой манипулации при подготовка на реакцията, с цел намаляване на риска от контаминация и операторска грешка. Комплектът да бъде CE-IVD/IVDR сертифициран Опаковка от 12 бр.2 3.3.Готова селективна хранителна среда за изолиране на Campylobacter spp. – 10 броя в опаковка. Готова за употреба селективна хранителна среда за изолиране на Campylobacter spp., съответстваща на ISO 10272. Средата да бъде blood-free тип charcoal cefoperazone deoxycholate agar (mCCDA), предназначена за селективно култивиране и диференциране на термотолерантни Campylobacter jejuni, Campylobacter coli и други видове. Да съдържа селективни агенти, включително антибиотичен компонент за потискане на съпътстващата флора, и да позволява оптимален растеж при микроаерофилни условия. Средата да бъде в готови посявъчни чашки с диаметър 90 mm, стерилно произведени, готови за директна инокулация без допълнителна подготовка. Инкубацията да бъде приложима при температура 41.5°C ± 1°C за 44 ± 4 часа при микроаерофилна атмосфера, съгласно ISO 10272 методология. Опаковка 10 бр.300 3.4.Мултиплексен Real-Time PCR кит за детекция и диференциране на H. influenzae, N. meningitidis и S. pneumoniae – 96 реакции. Комплектът да бъде мултиплексен Real-Time PCR (RT-PCR) кит за едновременно качествено откриване и диференциране на бактериални причинители на респираторни инфекции, включително Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae и Moraxella catarrhalis, в клинични респираторни проби. Да позволява едновременно откриване на основните бактериални патогени, свързани с пневмонии и инфекции на долните дихателни пътища, в една реакция чрез Real-Time PCR технология с флуоресцентна детекция. Да включва вътрешен контрол за мониториране на целия процес – екстракция на нуклеинови киселини, амплификация и детекция, както и за установяване на PCR инхибиция. Реагентите да бъдат готови за употреба и стабилизирани (лиофилизирани), с минимален брой манипулации при подготовка на реакцията с цел намаляване на риска от контаминация и операторска грешка. Комплектът да бъде CE-IVD/IVDR сертифициран Бр.5 3.5.Бърз имунохроматографски тест за едновременно откриване на ротавирусни и аденовирусни антигени – 10 теста в опаковка. Бърз имунохроматографски тест за едновременно качествено откриване на ротавирусен и аденовирусен антиген във фекални проби, предназначен за in vitro диагностична употреба, който позволява визуално отчитане на резултатите без необходимост от апаратура и специализиран софтуер, с време за отчитане до 15 минути, диагностична чувствителност не по-малко от 96% за ротавирус и не по-малко от 98% за аденовирус, както и диагностична специфичност не по-малко от 99% за двата аналита, да включва вътрешен процедурен контрол, да е с CE маркировка и да е в опаковка по 10 теста в комплект. Опаковка 10 броя15 3.6.Комбиниран бърз имунохроматографски тест за откриване на инфекциозни причинители – 10 теста в комплект. Бърз имунохроматографски комбиниран тест за едновременно качествено откриване на Norovirus (GI/GII), Rotavirus, Adenovirus и Astrovirus във фекални проби, предназначен за in vitro диагностична употреба, който позволява едновременно откриване и диференциране на четирите вирусни причинителя от една проба и визуално отчитане на резултатите без използване на апаратура, с време за отчитане до 15 минути, диагностична чувствителност не по-малко от 95% за всеки от вирусите и диагностична специфичност не по-малко от 98% за всеки от тях, да включва вътрешен процедурен контрол, да е с CE маркировка и да е в опаковка по 10 теста в комплект. Опаковка 10 бр.15 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605654
LotLOT-0004
TitleКонсумативи за операционна
Description4 Консумативи за операционна 4.1.Нерезорбируем плетен хирургичен шевен материал от коприна, черен 1,75 см., HR26. Бр.360 4.2.Нерезорбируем плетен хирургичен шевен материал от коприна, черен 1(4), 75 см., HR26. Бр.72
Internal identifier605655
LotLOT-0005
TitleКонсумативи за съдова хирургия
Description5 Консумативи за съдова хирургия 5.1.Нерезорбируем, монофиламентен,съдов конец, полипропилен и полиетилен , игли със силиконово покритие, 6/0 1/2 обла двойна 13 mm с къс режещ връх, 75 cm. Бр.360 5.2.Нерезорбируем, монофиламентен,съдов конец, полипропилен и полиетилен , игли със силиконово покритие, 6/0 1/2 обла двойна 10 mm , 75 cm. Бр.360 5.3.Нерезорбируем, монофиламентен,съдов конец, полипропилен и полиетилен , игли със силиконово покритие, 6/0 1/2 обла двойна 8 mm , 60 cm. Бр.360 5.4.Нерезорбируем, монофиламентен,съдов конец, полипропилен и полиетилен , игли със силиконово покритие, 4/0 1/2 обла двойна 17 mm с къс режещ връх, 90 cm. Бр.360 5.5.Нерезорбируем, монофиламентен,съдов конец, полипропилен и полиетилен , игли със силиконово покритие, 4/0 1/2 обла двойна 22 mm с къс режещ връх, 90 cm. Бр.360
Internal identifier605656
LotLOT-0006
TitleЕднократен покривен консуматив
Description6 Еднократен покривен консуматив 6.1.Стерилен еднократен универсален комплект, състоящ се от 11 компонента: 1 бр. чаршаф за операционна маса 150/190 см.; 1 бр. чувал за маса за инструменти с размер 80 /145 см.; 2 бр. лепящи чаршафа с усилване (Материала на чаршафа да е двуслоен: от нетъкан текстил, състоящ от полипропиленови и хидрофилни влакна и филм от полиетилен) 75/90 см.; 1 бр. лепящ чаршаф усилен 250/150 см.; 1 бр. лепящ чаршаф усилен 180/175 см.; 4 бр. кърпи с размер 30/40 см.; 1 бр. лепяща лента 9 х 50 см. комплект 96 6.2.Стерилен еднократен комплект за процедури на тазобедрена става, състоящ се от 14 компонента: 1 бр. чаршаф за маса 150/190 см.; 1 бр. покривало за маса за инструменти 80 /145 см.; 1 бр. чаршаф за анестезия 225/270 см., с отвор 45/65 см. (Материала на чаршафа да е двуслоен: от нетъкан текстил, състоящ от полипропиленови и хидрофилни влакна и филм от полиетилен); 1 бр. чаршаф 225/280 см., с прорез 10/100см.; 1 бр. чаршаф 150/180 см.; 1 бр. двуслоен чаршаф 75/90 см. с адхезивна лента по дългата страна на чаршафа; 1 бр. чорап 33/110 см.; 2 бр. лепящи ленти 10/50 см.; 1 бр. адхезивна лента 9/50 см.; 4 бр кърпи с размер 30/40 см. комплект 96
Internal identifier605657
LotLOT-0007
TitleКлапи тип Heimlich
Description7 Клапи тип Heimlich 7.1.Еднопосочна клапа тип Heimlich за плеврален дренаж, стерилна, за еднократна употреба, с твърд корпус и два конектора – входящ конектор за сигурно свързване към тръбен плеврален дрен и изходящ конектор за свързване към дренажна/колекторна торба. Клапата да бъде снабдена с филтър и да предотвратява обратното връщане на въздух и течности към пациента. Бр.300
Internal identifier605658
LotLOT-0008
TitleСпециализирани консумативи за инвазивна кардиология и съдова хирургия
Description8Специализирани консумативи за инвазивна кардиология и съдова хирургия ДИАГНОСТИЧНИ КАТЕТРИ 8.1.Диагностични катетри с оптимален контрол на усукването, трислойни с голям вътрешен лумен, оплетка с плосък дизайн от найлон - пебакс сплав.Съвместими за употреба с водач до 0,038“, диаметър 4fr , 5 fr , 6 fr , с кривки : JL , JR , AL , AR , PIGTAIL, BERN, HOOK, Internal Mammary, Multipurpouse, VERTEBRAL, COBRA,NEWTON, SIMMONS, BENTSON. брой2000 8.2.Диагностични катетри - Материал – найлон (vestan); три-степенна найлоновата конструкция – тяло – оплетен найлон за стабилност и предаване на въртенето/ проксимален сегмент – не-оплетен найлон за максимална флексибилност и дистален връх – мек и ретгенопозитивен найлон; THRULUMEN® дизайн;Максимално налягане – 1200 PSI, водач до 0.038” брой300 8.3.Диагностични катетри - Материал – полиуретан (DUCOR®); три-степенна полиуретанова конструкция – тяло – оплетен полиуретан за стабилност и предаване на въртенето/ проксимален сегмент – не-оплетен полиуретан за максимална флексибилност и дистален връх – мек и ретгенопозитивен полиуретан; THRULUMEN® дизайн; Максимално налягане – 1200 PSI, водач до 0.038” брой60 8.4.Диагностични катетри за периферия – тяло от оплетен найлон с неонов волфрамов рентгенопозитивен връх; до 1200psi налягане; SLX покритие; 4/5 F;дължина от 65 см. до 125 см. брой100 8.5.Селективен ангиографски катетър - висцерален и церебрален. Оплетка от неръждаема стомана позволяваща 1:1 контрол на въртене до върха на катетъра и тласкаемост. Наилонов материал, издържащ при дълго използване на катетъра. Размери: 4Fr/ 5Fr; Съвметим с водач .035"/.038". Конфигурации: JB1/JB2/JB3/DAV/H1/VERT/SIM1/SIM2/VTK/WNBG/KMP/TEGT/MPA/C1/C2/C3/RC1/RC2/RIM). Дължини според конфигурация:65/80/90/100/125/cm брой200 ДИАГНОСТИЧНИ ВОДАЧИ 8.6.РТА супер твърд водач за периферни процедури с къс и флексибилен връх J тип, дължина 190 и 300 см. брой50 ДЕЗИЛЕТА 8.7.Хемостатична SLIX клапа с шест платна; халка с конец за подсигуряване;полиетиленово покритие за оптимален баланс на хемостаза и фрикционност ;дължина – 5,5 см., 11 см., 23 см. брой50 8.8.Комплект от радиален интродюсер с дължина 6,5, 10 или 20 см/ 4,5 и 6 F с хидрофилно покритие; съдов дилататор; хидрофилен мини водач; IV канюла брой50 ВОДЕЩИ КАТЕТРИ 8.9Водещи катетри – Дилатационни водещи коронарни катетри с вътрешен диаметър по цялата дължина , както следва : 5 fr -0.57” , 6fr-0.70” , 7 fr – 0.78” , 8 fr – 0.88” и следните кривки : JR , JL , AL , AR, SBS , IM. брой400 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605659
LotLOT-0009
TitleМикрокатетри и саморазширяващи стентове
Description9 Микрокатетри и саморазширяващи стентове 9.1.Микрокатетър с гъвкав дистален обсег - 20 см и хидрофилно покритие от 80 см в дисталния край. Радиопозитивен маркер на 1.3 см проксимално от дисталния край. С swan neck дизайн. Различни извивки на върха: прав, 45 градуса, swan. Размери: 2.8F заострен към 2,1F, 2,4F, 2,8F или 2,9F; дължина- 110, 130, 150 см. Брой10 9.2.Микрокатетър - лесно управляем на 180°. С възможност за зaключване на позицията. Хидрофилно покритие на дисталните 80 см. Радиопозитивни маркери, разположени на 13.5 мм един от друг. Шафт с волфрамова оплетка. Дължина 125 см. Външен диаметър: проксимален - 2.9F; дистален - 2.4F. Брой10 9.3.Венозен саморазширяващ се стент от нитинол с отворен клетъчен дизайн, с голяма флексибилност и устойчивост - устройство за поставяне с визуализиращи се маркери - размер на стента: диаметър 10 - 18 мм / дължина 60 -150 мм - електро-полирана повърхност и атравматичен мек връх; - атравматични заоблени ъгли - Вплетена външна обвивка Адаптиран за 035" водач Брой5 9.4.Венозен репозициониращ се стент от нитинол с 10 F устройство за поставяне с визуализиращи се маркери - наклонен хибриден дизайн, позволяващ поставянето на стента директно на бифуркация. -размер на стента: диаметър 14 - 16 мм / дължина 80 -150 мм - електро-полирана повърхност и атравматичен мек връх; - атравматични заоблени ъгли - Вплетена външна обвивка Адаптиран за 035" водач Брой5 9.5.Саморазширяващ се стент (подходящ за Аорта и Вена Кава): - Изработен от нитинол със отворен клетъчен дизайн и anti-jump технология - 10F устройство за поставяне, 100 см дължина - Размер на стента: диаметър 14 - 24 мм / дължина 40 - 160 мм - Визуализиращи се маркери - Атравматичен мек връх - Вплетена външна обвивка Адаптиран за 035" водач Брой5
Internal identifier605660
LotLOT-0010
TitleИНЦИЗИОННО ФОЛИО
Description10ИНЦИЗИОННО ФОЛИО 10.1.Инцизионно фолио за оперативно поле с размер 60 см. / 45 см.Бр.750 10.2.Инцизионно фолио за оперативно поле с различни размери 90 см. / 60 см.Бр.750
Internal identifier605661
LotLOT-0011
TitleЕлектрод за временна кардиостимулация
Description11 Електрод за временна кардиостимулация 11.1.Транвенозен електрод за временна кардиостимулация 4 F ; 5 F с дясна кривка брой15
Internal identifier605662
LotLOT-0012
TitleБалонни катетри за интрааортна контрапулсация
Description12 Балонни катетри за интрааортна контрапулсация 12.1.7.5FR-40сс-7.5 FR балон; обем-40сс; вместима дължина-72.3см; диаметър на балона-15.0мм; номинална дължина на балона-258мм; ко-лумен дизайн на шафта на катетъра, с размер на лумена-0.027"; балон с мембрана от дуратан; размер на интродюсера 7.5 FR; водач: 0.025" х145см х 3мм J неръждаема стомана с PTFE покритиеброй6 12.2.7,5 Fr балон, обем - 34СС, вместима дължина - 72,3см, диаметър на балона - 15мм, номинална дължина на балона - 219мм, ко-луменен дизайн на шафта на катетъра с размер на лумена - 0,027", балонът е с мембрана от дуратан, не съдържа латекс, размер на интродюсера 7,5 Fr, водач: 0,025" х 145см х 3мм J неръждаема стомана с PTFE покритиеброй1
Internal identifier605663
LotLOT-0013
TitleКонсумативи, препарати и принадлежности, съвместими с налична апаратура Getinge
Description13Консумативи, препарати и принадлежности, съвместими с налична апаратура Getinge 13.1.Тест карти Bowie-Dick, За температура 134°Cбр.800 13.2.Химичен индикатор за пара клас 4, 250 бр./ опак.оп.72 13.3.Химичен индикатор за пара клас 6, Екпозизия 4 min/134°C 250бр./опак.оп.12 13.4.Хеликс тест за пара, Експозизия 4min/134°C, опаковка - комплект от 250 бр. тестове плюс капачка /стойкаоп.2 13.5.Индикатор / Тест за измиване в МДМ, 25 бр./ опак.бр.200 13.6.Биологичен индикатор за пара 10, 100бр./опак.оп.4 13.7.Хартиени еднократни филтри за контейнери, диаметър 19cm и кръгла форма с наличие на индикатор бр.1 000 13.8.Пломби за контейнери с вграден индикатор за парабр.1 000 13.9.Неутрален ензимен детергент дозировка 2 – 5 ml/l , опаковка - туба от 5 л. Да е утвърден за работа с миялно-дезинфекционна машина Getinge 8668. оп.40 13.10.Измиващ слаб алкален детергент за употреба в дезинфектори, ултразвукови вани и при ръчно почистване на медицински изделия. Дозировка 2 – 3 ml/l , опаковка - туба от 5 л. Да е утвърден за работа с миялно-дезинфекционна машина Getinge 8668.оп.100 13.11.Неутрализиращ слаб киселинен детергент за употреба в дезинфектори за неутрализиране на алкални почистващи препарати и отстраняване на котлен камък от твърда вода и други разтворими в киселина минерали за медицински изделия. Дозировка 1 – 2 ml/l , опаковка - туба от 5 л. Да е утвърден за работа с миялно-дезинфекционна машина Getinge 8668. оп.30 13.12. Формалдехид 36 - 37 %, стерилизиращ агент, съвместим с формалдехиден стерилизатор Getinge, опаковка 400 ml бр.100 13.13.Хеликс тест за формалин, опаковка - комплект от 250 бр. тестове плюс капачка / стойка оп.2 13.14.Мултипараметричен индикатор за формалин клас 4, 250бр./опак.оп.1 13.15.Хартия за стерилизация, листове 100 х 100 cm, 250 бр./опак.оп.8 13.16.Гладко фолио за стерилизация, ролка с индикатори за пара, ЕО и формалдехид 75mm x 200m бр.180 13.17.Гладко фолио за стерилизация, ролка с индикатори за пара, ЕО и формалдехид 150mm x 200m бр.300 13.18.Гладко фолио за стерилизация, ролка с индикатори за пара, ЕО и формалдехид 250mm x 200 m бр.300 13.19.Нагънато (обемно) фолио за стерилизация, ролка с индикатори за пара, ЕО и формалдехид - 250mm х 60mm х 100m бр.100 13.20.Пяна за предварително почистване и накисване на инструменти и медицински изделия. Готов за употреба продукт. Опаковка 0,5 л.бр.10 13.21.Пяна за почистване и премахване на отлагания и начална форма на корозия от камерата на стерилизатора.Готов за употреба продукт. Оп. 0,5 л. бр.10 13.22.Стерилен въздушен филтър за автоклав Getinge HS66бр.4 13.23.Уплътнение за врата на камера на автоклав Getinge HS66бр.4
Internal identifier605664
LotLOT-0014
TitleИригационен разтвор 3%
Description14Иригационен разтвор 3% 14.1.Сак "Сорбитол-Манитол" 3% , разтвор за периоперативна, оперативна и постоперативна иригация. ECOBAG торба 3000мл. Сорбитол/Манитол с накрайник тип ECOCLICK/ECOSPIKE или еквивалентен. Два стерилни порта за иригация и за инжектиране на добавки.бр.200
Internal identifier605665
LotLOT-0015
TitleКонсуматив за апаратура, налична при Възложителя (Draeger)
Description15Консуматив за апаратура, налична при Възложителя (Draeger) 15.1.Абсорбер за СО2, кашон от 2 броя туби по 5 литракашон48 15.2.Абсорбер за СО2, предназначен за по-добра неутрализация на севофлуран еднократни канистри, кашон от 6 броя всеки по 1,2 литракашон4 15.3.Дръжка/отварачка за отваряне на абсорбера за СО2 mX00001, 5 бр. В опаковка брой10 15.4.Електростатичен филтър с изкуствен нос, мъртво пространство 9 млброй240 15.5.Електростатичен филтър с изкуствен нос, мъртво пространство 55 млброй4800 15.6.Електростатичен филтър с изкуствен нос, мъртво пространство 25 млброй400 15.7.Удължител за мед. въздуховоди 15 смброй200 15.8.Пац. кръг за еднократна употреба, съст. от 2 броя шлангове по 1,8 м, без съдържание на латекс брой50 15.9.Пац. кръг за еднократна употреба, съст. от 2 броя шлангове по 2,5 м, без съдържание на латекс брой400 15.10.Пац. кръг за еднократна употреба за анестезия, съст. от 2 броя шлангове по 1,5 м,1 бр. 0,8 м и балон без съдържание на латекс брой480 15.11.Филтър за прахови частици от натронкалк, предназначен за задържане на праховите частици в системата за абсорбиране на въглероден диоксид, за еднократна употреба, напълно съвместим с наличната при Възложителя анестезиологична апаратура Drägerброй300 15.12.Конектор за дихателни пътища тип ErgoStar CM 45 или еквивалентно, за възрастни с дължина 15 см, двоен въртящ се колянов накрайник и порт Luer-lock.брой1700
Internal identifier605666
LotLOT-0016
TitleКонсуматив за интубация
Description16Консуматив за интубация 16.1.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 5кг.брой10 16.2.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 5 - 10кг.брой10 16.3.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 10 -20 кг.брой120 16.4.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 20 -30 кгброй200 16.5.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 30 -50кг.брой1200 16.6.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до 50 - 70 кг.брой1200 16.7.Ларингеални маски - за еднократна употреба, силиконови, размери до над 70 кг.брой60 16.8.Трахеостомни канюли с два балона ID 6 мм. – ID 10 мм.брой500 16.9.Аспирационни катетри, ендобронхиални, с един върхов и два странични отвора СН 12-16 , 50 мм. брой200 16.10.Армирана / подсилена ендотрахеална тръба с балон, тип "Мърфи” CH 5-9брой20 16.11.Предварително оформена трахеална тръба с маншет, тип "Мърфи" , юг. СН 5- СН 9,0брой5 16.12.Предварително оформена трахеална тръба с маншет, тип "Мърфи" , север, СН 6- СН 9,0брой5 16.13.Интубационен стилет, стандартна дължина ID 2,5 - ID 4,5 255 mm. брой5 16.14.Интубационен стилет, стандартна дължина ID 5,0 - 8,0 355 mm.,брой5 16.15.Интубационен стилет, стандартна дължина ID 8,5 - 11,0 365 mm.,брой5 16.16.Интубационен стилет, допълнителна дължина дължина ID 5,0 - 11,0 , 673 mm. брой5 16.17.Трахеостомна канюла с атравматичен балон с ниско налягане и голям обем, от термочувствителен, рентгеноконтрастен материал, мек прозрачен фланец, с изтънен връх и с кух обтуратор, с означение за размера на канюлата и диаметъра на балона върху пилотния балон, размери 6.0 - 10.0 ммброй2 16.18.Трахеостомна канюла с атравматичен балон с ниско налягане и голям обем, от термочувствителен, рентгеноконтрастен материал, мек прозрачен фланец, с изтънен връх и с кух обтуратор, с означение за размера на канюлата и диаметъра на балона върху пилотния балон, в комплект с 2 вътрешни канюли, лента и четка за почистване, размери 6.0 - 10.0 ммброй2 16.19.Термовент Т – филтър тип „изкуствен нос“ 22mm външен диаметър, 15мм вътрешен диаметърброй1700 16.20.Комплект за дилатационна перкутанна трахеостомия, съдържащ: трахеостомна канюла с балон 7, 8 и 9мм, интродюсер, J водач дилатиращ форцепс, скалпел, спринцовкаброй3 16.21.Армирана ендотрахеална тръба, силикон, за многократна употреба, размери 2.5 - 9.5 мм.брой2
Internal identifier605667
LotLOT-0017
TitleКонсумативи за анестезиология
Description17Консумативи за анестезиология 17.1.Игла спинална 19 G (1,10 x 88 mm)Бр.150 17.2.Игла спинална 20 G (0,9 x 88 mm)Бр.100 17.3.Канюла -ехогенна, стимулираща за плексус анестезия и периферна нервна блокада. Полирана и изолирана вътрешна и външна повърхност на канюлата с нанополимерно покритие, градуиране на 360° на първите 20 мм от иглата за идентифициране във всяка позиция на иглата и специални рефлектори, отразяващи без ограничение ултразвуковите вълни, които осигуряват максимална визуализация. Фиксирана линия за инжектиране и подвижен /махащ се /стимулационен кабел за работа с невростимулатор. Режещ, фасетен връх с два ъгъла на наклона, осигуряващ оптимална визуализация под ултразвук. Размери: 22G x 50 mm; 22G х 80 mm;21G x 100 mmБр.100 17.4.Стерилен комплект за плеврален дренаж за еднократна употреба, с дренажен катетър и включена еднопосочна клапа Бр.70
Internal identifier605668
LotLOT-0018
TitleСтерилни покривала за ендоскопска камера
Description18Стерилни покривала за ендоскопска камера 18.1.Стерилно фолио за ендоскопска камера, Телескопично сгънато, пиктограма, показваща посоката на разгъване, перфорация в единия край и 2 адхезивни ленти, 14см/2,50 мБр.500
Internal identifier605669
LotLOT-0019
TitleСпециализизиран консуматив за лапароскопска хирургия
Description19Специализизиран консуматив за лапароскопска хирургия 19.1.ППолимерни клипси заключващи се P клипси - 3мм-10мм M/L /ТИП ХЕМОЛОК/6 клипса в опаковка/стекче Оп.50 19.2.Полимерни клипси заключващи се P клипси - 5мм-13мм L /ТИП ХЕМОЛОК//6 клипса в опаковка/стекче Оп.50 19.3.Полимерни клипси заключващи се P клипси - 7мм - 16 мм XL/ТИП ХЕМОЛОК//6 клипса в опаковка/стекче Оп.50 19.4.Хемостатични титаниеви лигиращи клипси размер М/L /зелени/ J клипси 6 клипса в опаковка /стекчета/ Оп.50 19.5.ЕДНОКРАТЕН ТРОКАР 5ММброй100 19.6.ЕДНОКРАТЕНТРОКАР 10ММброй100 19.7.ЕДОКРАТЕН ТРОКАР 12ММброй100 19.8.ЕДНОКРАТЕН ТРОКАР С БАЛОН ЗАКЛЮЧВАЩА СИСТЕМА 5Х100ММброй50 19.9.ЕДНОКРАТЕН ТРОКАР С БАЛОН ЗАКЛЮЧВАЩА СИСТЕМА 11Х100ММброй50 19.10.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЕНДОСКОПСКИ СЪШИВАТЕЛ 60ММ, 2.5 ММ ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ брой20 19.11.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 30ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 2.0ММ,2.5ММ, 3.0ММ брой20 19.12.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 30ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 3.0ММ,3.5ММ, 4.0ММ брой20 19.13.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ , ТРИПЪЛ СТЕЙП 45ММ ,С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 45ММ С 2.0ММ, 2.5ММ, 3.0ММ брой20 19.14.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ , ТРИПЪЛ СТЕЙП 45 ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 45ММ С 4.0ММ, 4.5ММ, 5.0ММ брой20 19.15.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ , ТРИПЪЛ СТЕЙП 60 ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 45ММ С 2.0ММ, 2.5ММ, 3.0ММброй20 19.16.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ , ТРИПЪЛ СТЕЙП 60 ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 45ММ С 4.0ММ, 4.5ММ, 5.0ММброй20 19.17.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 30ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 2.0ММ, 2.5ММ, 3.0 ММброй20 19.18.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 45ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 2.0ММ, 2.5ММ, 3.0 ММ брой20 19.19.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 45ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 3.0ММ, 3.5ММ. 4.0ММ брой20 19.20.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 30ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 3.0ММ, 3.5ММ. 4.0ММ брой20 19.21.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 60ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 2.0ММ, 2.5ММ, 3.0 ММ брой20 19.22.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 60ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 3.0ММ, 3.5ММ, 4.0ММ брой20 19.23.РОТИКУЛИРАЩ ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЕНДО ЛИНЕАРЕН РЕЖЕЩ СЪШИВАТЕЛ ИЗВИТ, ТРИПЪЛ СТЕЙП 60ММ, С ВИСОЧИНА НА СКОБИТЕ 4.0ММ, 4.5ММ, 5.0ММброй20 19.24.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 30 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.25.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 30 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.26.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 45 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.27.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 45 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.28.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 60 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.29.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 60 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.30.Линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 90 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.31.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 30 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.32.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 30 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.33.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 45 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.34.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 45 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.35.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 60 mm, титаниеви скоби с височина 3,5 mm.брой2 19.36.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 60 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.37.Пълнител за линеарен ушивател за съшиване на тъкани с цветови индикатор, 90 mm, титаниеви скоби с височина 4,8 mm.брой2 19.38.ЛИНЕАРЕН УШИВАТЕЛ С НОЖ 40ММ 4.8ММброй20 19.39.ПЪЛНИТЕЛ ЗА ЛИНЕАРЕН УШИВАТЕЛ С НОЖ 40ММ 4.8ММброй20 19.40.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 60мм, титаниеви скоби с височина 3.8мм брой20 19.41.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 60мм, титаниеви скоби с височина 4.8ммброй20 19.42.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 80мм, титаниеви скоби с височина 3.8ммброй20 19.43.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 80мм, титаниеви скоби с височина 4.8ммброй20 19.44.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 100мм, титаниеви скоби с височина 3.8ммброй20 19.45.Линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани 100мм,титаниеви скоби с височина 4.8ммброй20 19.46.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 60мм , титаниеви скоби с височина 3.8мм брой30 19.47.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 60мм , титаниеви скоби с височина 4.8ммброй30 19.48.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 80мм , титаниеви скоби с височина 3.8мм брой30 19.49.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 80мм , титаниеви скоби с височина 4.8мм брой30 19.50.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 100мм , титаниеви скоби с височина 3.8мм брой30 19.51.Пълнител за линеарен режещ ушивател за съшиване и разрязване на тъкани, 100мм , титаниеви скоби с височина 4.8мм брой30 19.52.Ендо Линеарен режещ инструмент / дръжка/ 30 см къса подходяща за всички видове пълнители брой20 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605670
LotLOT-0020
TitleКонсуматив за екстензионна маса
Description20Консуматив за екстензионна маса 20.1.Подложка за еднократна употреба за екстензионен ботушброй24
Internal identifier605671
LotLOT-0021
TitleСпецифичен ендоскопски консуматив
Description21Специфичен ендоскопски консуматив 21.1.Биопсична щипка, външен диаметър на челюста -2.4мм-2.8мм; обем на челюста 9.10мм-12.50мм; максимално отваряне -8.7мм- 8.8мм; дължина на твърдия дистален връх-11.2мм-11.3мм; eргономична дръжка, вариант с и без игла; съвместима с работен канал 2.8мм и 3.2мм; работна дължина 160см и 240см; еднократна, стерилнаброй180 21.2.Полипектомична твърда примка, външен диаметър 2.4мм, диаметър на жичката на примката 0.016", овална, ширинa на примката: 10мм, 15мм, 20мм, 25мм, 33мм; съвместима с работен канал 2.8мм; работна дължина 240см; еднократна, стерилна брой 30 21.4.Ендоскопски инжектор за хемостаза, дължина на иглата 4мм и 6мм, диаметър на иглата 23G и 25G, външен диаметър 1.8мм и 2.3мм; работна дължина 200см и 240см, еднократен, стерилен брой 25 21.5.Граспер за чужди тела тип "кепче", външен диаметър 2.5мм, ширината на примката 30мм, съвместим с работен канал 2.8мм, работна дължина 230см, еднократен, стерилен брой 2 21.6.Граспер за чужди тела тип "алигатор", външен диаметър 2.4мм, минимално отваряне на челюстите 9мм; съвместим с работен канал 2.8мм, работна дължина 230см, еднократен, стерилен брой 2 21.7.Водач от висок клас със покритие ендоглайд; тип на върха пресечен конус - прав или извит с добавка на волфрам за подобрена флуороскопска визуализация; хидрофилен дистален край - 5см, устойчив на усукване и въртене шафт; изолационен кожух; черен и жълт маркер за отлична ренгенопозитивност; работна дължина 260см и 450см; диаметър .035" и .025", еднократен, стерилен брой 5 21.8.Билиарна стентова система състояща се от гъвкава система за въвеждане, на която предварително е поставен саморазгръщащ се билиарен метален стент; материал - платинено ядро с нитинолово покритие, рентгенопозитивен, във формата на цилиндрична мрежа със затворен тип клетки; три варианта - покрит, частично покрит и непокрит; материал на покритието пермалум; подходяща за доброкачествени и злокачествени образувания; възможност за репозициониране след първоначалното поставяне; четири рентгенопозитивни маркери за отлична визуализация, съвместима с водач .035"; размери - диаметър 8мм и 10мм, дължина-40мм, 60мм, 80мм и 100мм; еднократна, стерилна брой 1 21.9.Езофагиална стентова система, която се състои от гъвкава система за въвеждане, на която предварително е поставен саморазширяващ се езофагиален метален стент; материал - платинено ядро с нитинолово покритие, рентгенопозитивен, във формата на цилиндрична мрежа със затворен тип клетки; два варианта - покрит и частично покрит; материал на покритието пермалум; четири рентгенопозитивени маркери за отлична визуализация, система за въвеждане с диаметър 6.2мм; размери: дължина - 10.3мм, 12.3мм, 15.3мм, 10.5мм, 12.5мм, 15.5мм; външен диаметър - 18мм и 23мм; външен диаметър на разширенията - 23мм, 25мм, 28мм; еднократна, стерилна брой 10 21.10.Система за въвеждане (пушер) за пластмасов стент за билиарно протезиране, диаметър: от 7Fr до 10Fr, работна дължина 202.5см, еднократна, стерилна брой 50 21.11.Пластмасов стент за билиарно протезиране; изработен от специален биосъвместим флексибилен материал с твърда и гладка повърхност с тънка стена осигуряваща по-голям вътрешен диаметър и по-добра проходимост, резистентност към инкрустации и запушване; рентгенопозитивен маркер за отлична визуализация по цялата дължина на стента; скосен връх за редуциране риска от перфорация и травма; три различни форми-дуоденално извит, централно извит и двоен пигтейл; размери: дължина от 5 см. до 18см; диаметър 7, 8. 5 и 10Fr; без съдържание на латекс; еднократен, стерилен брой 100 21.12.Папилотом с троен лумен, с отделен лумен за водача и отделен лумен за поставяне на контрастното вещество; ергономична дръжка, улесняваща управлението му и позволяваща извършване на ротация в рентгенопозитивния дистален връх; дължина на режещата част - 20мм и 30мм; дистален връх с диаметър 3.9мм, 4.4мм и 4.9мм., съвместим с водачи .025" и .038"(в зависимост от модела); еднократен, стерилен брой 5 21.13.Папилотом с троен лумен тип "игла", с отделен лумен за водача и отделен лумен за поставяне на контрастното вещество, размер на катетъра - 7.0 - 5.5Fr; съвместим с водач .038"; работна дължина - 200см, еднократен, стерилен брой 1 21.14.Кошничка (дормия) за екстракция на камъни при холедохолотиаза; освобождаващ се връх, който се откъсва от останалата част при по-голям или твърд камък; дистален страничен порт за водач .035" подпомагащ позиционирането и възможност за инжектиране на контраст; възможност за заключване и отключване на водача по всяко време на процедурата; външен диаметър на кошничката - 1.5см, 2см, 2.5см и 3см, съвместима с работен канал 3.2мм, еднократна, стерилна брой 2 21.15.Балон за екстракция на камъни при холедохолитиаза; проксимални рентгенопозитивни маркери и вариращи размери, за улеснено поставяне при различна анатомия и по-добро локализиране на местоположението на балона; вариант с троен лумен; възможност за инжектиране на контраста дистално или проксимално; размери: външен диаметър в режим на работа на балона - 9.0-12.0мм, 12.0-15.0мм и 15.0-18мм; съвместим с водач .038"; размер на катетъра - 7-6Fr; работна дължина 200см; без съдържание на латекс; еднократен, стерилен брой 3 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605672
LotLOT-0022
Titleендоскопско лигиране на варици на хранопровода
Description22ендоскопско лигиране на варици на хранопровода 22.1.Лигатурна лента предназначена за използване при кръвоизливи на вариците на хранопровода, със седем ластика; съвместима с външен диаметър на гастроскопа 8.6 – 11.5мм, препоръчителен работен канал 2.8мм, еднократна, стерилнаброй5
Internal identifier605673
LotLOT-0023
TitleКонсуматив за факоемулсификационен апарат Stellaris наличен при Възложителя
Description23Консуматив за факоемулсификационен апарат Stellaris наличен при Възложителя 23.1.Силиконов слив за факонаконечник 10-PA603901Бр.100 23.2.Тип за наконечник DP8230SБр.300
Internal identifier605674
LotLOT-0024
TitleСет за биопсия
Description24Сет за биопсия 24.1.Индивидуален сет за биопсия за горна ендоскопия, голям, съдържащ: еднократна биопсична щипка с шип, еднократна захапка (мундщук), гъба за почистване на ендокоп, четка за почистване, бърз тест за хелиобактер, лигавник, ендоскопска престилка.брой200 24.2.Индивидуален сет за биопсия за долна ендоскопия, голям, съдържащ: еднократна биопсична щипка с шип, еднократни гащи за колоноскопия, лубрикант за ендоскопско изследване, гъба за почистване на ендоскоп, четка за почистване, ендоскопска престилка.брой500 24.3.Игли за Thru-cut биопсия 16 G 18G 20 G брой300
Internal identifier605675
LotLOT-0025
TitleСтерилни хирургични сетове за херниална и лапароскопска хирургия
Description25Стерилни хирургични сетове за херниална и лапароскопска хирургия 25.1.Херниален сет, размер S. Да включва полипропиленово платно олекотено с размер 6CM X 11CM. Тегло 45gsm, дебелина 0.34мм, троакар за еднократна употреба 5, 10 или 12мм в диаметър без автоматично острие, пластмасов обтуратор, оребрена канюла, вторично уплътнение, клапа за вкарване и регулиране на подавания газброй72 25.2.Херниален сет, размер М. Да включва полипропиленово платно олекотено с размер 15CM X 15CM. Тегло 45gsm, дебелина 0.34мм. Синтетичен резорбируем плетен конец от полиглактин 910, със здравина от 75% през първите 14дни, 50% до 21 ден и пълно усвояване между 56 и 70 ден, дължина на иглата 40мм, 1/2,обла, 1/0, дължина на конеца 90см, виолетовброй72 25.3.Сет за лапароскопска операция – малък. Да включва дисектор, ножица или граспер, монополярни 5мм в диаметър, троакар за еднократна употреба 5, 10 или 12мм в диаметър без автоматично острие, пластмасов обтуратор, оребрена канюла, вторично уплътнение, клапа за вкарване и регулиране на подавания газ, полимерни клипси за лигиране размер ML със захват на тъкан от 3 до 10мм или L от 7 до 16мм или XL от 5 до 13мм, 6 клипса в касетаброй72 25.4.Сет за лапароскопска операция. Да включва дисектор, ножица или граспер, монополярни 5мм в диаметър, троакар за еднократна употреба 5, 10 или 12мм в диаметър без автоматично острие, пластмасов обтуратор, оребрена канюла, вторично уплътнение, клапа за вкарване и регулиране на подавания газ, полимерни клипси за лигиране размер ML със захват на тъкан от 3 до 10мм или L от 7 до 16мм или XL от 5 до 13мм, 6 клипса в касетаброй72 25.5.Сет за лапароскопска операция – среден. Включва дисектор, ножица или граспер, монополярни, 5мм, два троакара за еднократна употреба 5мм в диаметър без автоматично острие, пластмасов обтуратор, оребрена канюла, вторично уплътнение, клапа за вкарване и регулиране на подавания газ, един троакар за еднократна употреба 10мм в диаметър без автоматично острие, пластмасов обтуратор, оребрена канюла, вторично уплътнение, клапа за вкарване и регулиране на подавания газ, полимерни клипси за лигиране размер ML със захват на тъкан от 3 до 10мм или L от 7 до 16мм или XL от 5 до 13мм, 6 клипса в касетаброй72
Internal identifier605676
LotLOT-0026
TitleКомплект кръвни линии съвместими с апарати Фрезениус наличен при Възложителя
Description26Комплект кръвни линии съвместими с апарати Фрезениус наличен при Възложителя 26.1.Кръвни линии съвместими с апарат Фрезениус 4008S с диаметър на венозен чорап - 22 мм, в комплект с инфузионна системаБр.33000
Internal identifier605677
LotLOT-0027
Titleпринадлежности към монитор BLT Biolight S12 наличен при Възложителя в отделение Неонатолоия
Description27принадлежности към монитор BLT Biolight S12 наличен при Възложителя в отделение Неонатолоия 27.1.Кабел за ЕКГ 3-канален, IEC/AHA, неонаталенброй2 27.2.Клипси за крайници за ЕКГ 3-канален, IEC, неонаталниброй3 27.3.Еднократни електроди, адхезивни, за бебета (x10 бр./оп.) опаковка15 27.4.Неонатален сензор за кислородна сатурация SpO2, за многократна употреба (SRA-N13)брой2 27.5.Удължителен кабел за кислородна сатурация SpO2, за многократна употребаброй4 27.6.Маншет за кръвно налягане (NIBP), неонатален 3 – 5.5 cm, за еднократна употреба (M5541-1#)брой30 27.7.Маншет за кръвно налягане (NIBP), неонатален 4 – 8 cm, за еднократна употреба (M5541-2#)брой30 27.8.Маншет за кръвно налягане (NIBP), неонатален 6 – 11 cm, за еднократна употреба (M5541-3#)брой20 27.9.Маншет за кръвно налягане (NIBP), неонатален 7 – 13 cm, за еднократна употреба (M5541-4#)брой20 27.1Маркуч PVC за мониторинг на неинвазивно кръвно налягане (NIBP), дължина 2.5 mброй2
Internal identifier605678
LotLOT-0028
TitleСистеми за затваряне на тъкани за отделение „Акушерство и гинекология“
Description28Системи за затваряне на тъкани за отделение „Акушерство и гинекология“ 28.1.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел, с бримка на единия край, нерезорбируем от полибутестер. Конец 0 дължина на конеца 45 см1/2 кръг 27 mm обла иглаброй36 28.2.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел с бримка на единия край, среден период на резорбция, изработен от гликолид, диоксанон и триметиленкарбонат. Пълна резорбция на 90-ят ден.Конец - дебелина 3/0; дължина 15см, игла сечение 1/2, обла; 26мм брой36 28.3.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел с бримка на единия край, среден период на резорбция, изработен от гликолид, диоксанон и триметиленкарбонат. Пълна резорбция на 90-ят ден. Конец - дебелина 3/0; дължина 23см, игла сечение 1/2, обла; 26мм брой36 28.4.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел с бримка на единия край, среден период на резорбция, изработен от гликолид, диоксанон и триметиленкарбонат .Пълна резорбция на 90-ят ден. Конец - дебелина 2/0; дължина 23см, игла сечение 1/2, обла; 27ммброй36 28.5.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел с бримка на единия край, среден период на резорбция, изработен от гликолид, диоксанон и триметиленкарбонат .Пълна резорбция на 90-ят ден. Конец - дебелина 2/0; дължина 15 см, игла сечение 1/2, обла; 27ммБрой36 28.6.Система за затваряне на тъкани със спираловидно поставени кукички по дължината на конеца за шев без възел с бримка на единия край, среден период на резорбция, изработен от гликолид, диоксанон и триметиленкарбонат .Пълна резорбция на 90-ят ден. Конец - дебелина 0; дължина 55 см, игла сечение 1/2, обла; 48 ммБрой200
Internal identifier605679
LotLOT-0029
TitleЕндоскопски консумативи, стентове и принадлежности
Description29Ендоскопски консумативи, стентове и принадлежности 29.1.Трилуменен папилотом с триразмерен балон дилататор за пилор и билиарни пътища насочван с водач 0.025''. Размери на балона: диаметри 12-15-18 мм, дължина 40 мм. Размери на папилотома: диаметър на дист. край 4.4 Fr, дължина 1950 мм, режеща част 25 мм. Едноктратен, стерилен.бр.20 29.2.Трилуменен папилотом, за канал 2.8 мм, дължина 1700 мм, режеща част 25 ммбр.20 29.3.Биопсична щипка с овални челюсти, за гореща биопсия, диаметър на работния кaнал 2.8 мм, работна дължина 2300 мм, еднократна, стерилнабр.45 29.4.Три луменен балон катетър за екстракция на камъни, рамери на балона 8.5/11.5/15 мм, диам. на раб. канал 2.8 мм, раб. дълж. 1900 мм, еднократен, стерилен.бр.20 29.5.Полипектомична примка - овална, дебелина на жицата максимум 0.47 мм, диаметър на отваряне максимум 25 мм,съвместима с диаметър на работния канал минимум 2.8 мм, работна дължина максимум 2300 мм, еднократна, стерилнабр.105 29.6.Полипектомична примка - хексагонална, за студена и топла полипектомия, диаметър на отваряне минимум 10 мм, съвместима с диаметър на работния канал минимум 2.8 мм, работна дължина максимум 2300 мм, еднократна, стерилнабр.56 29.7.Граспер за вадене на чужди тела с челюсти със зъб на върха, ширина на отваряне на челюстите 7.3 мм, диаметър на работния кaнал 2.8 мм, работна дължина 1621 мм, еднократенбр.12 29.8.Три луменен сфинктеротом тип "игла", дист. връх 5 Fr, диам. на иглата 0.2 мм, дълж. на иглата 5 мм (3 мм изолир. покр.), водач 0.035", раб. канал 2.8 ммбр.10 29.9.Водач с хидрофилно полиуретаново покритие до минимум 70 мм от върха, с прав връх, диаметър 0.025”, работна дължина максимум 4500 мм, еднократен, стерилен.бр.20 29.10.Ендоскопски полиетиленов стент 7 Fr за билиарни пътища, прав, дължина между крайщата 150 мм, рентгенопозитивен, съвместим с диаметър на работния канал минимум 3.2 мм, еднократен, стерилен.бр.10 29.11.Полиетиленов билиарен стент 10Fr, прав, рентгенопозитивен, разстояние между фиксиращите крилца 100 мм, раб. канал 3.7мм, еднократен, стериленбр.50 29.12.Клипси за хемостаза, дължина на рамото максимум 9 мм, ъгъл на отваряне на челюстите максимум 135°, еднократни, стерилни, 40 бр./оп.бр.280 29.13.Ротационен клип апликатор за ендоскопска хемостаза, съвместим с диаметър на работния кaнал минимум 2.8 мм, работна дължина максимум 2300 мм, еднократен, стерилен.бр.50 29.14.Форцепс за хемостаза, ротационен, диамерър на отваряне максимум 4 мм, съвместим с диаметър на работния канал минимум 3.2 мм, дължина на работния канал максимум 2300 мм, еднократен, стерилен.бр.12 29.15.Форцепс за хемостаза, ротационен, диамерър на отваряне 5 мм, диаметър на работния канал минимум 2.8 мм, дълж. на работния канал максимум 1650 мм, еднократенбр.12 29.16.Дистален накрайник за ESD, мек, прав, външен диаметър 15.0 мм, за гастро-/колоноскоп, еднократен, 10 бр./оп.бр.60 29.17.Дистален накрайник за ESD, мек, прав, външен диаметър 12.4 мм, за гастро-/колоноскоп, еднократен, 10 бр./оп.Бр.60 29.18.Нож с функции рязане и маркиране и водна струя за ендоскопска субмукозна дисекция, диам. на раб. кaнал 2.8 мм, дълж. 2300 мм, еднократен, стерилен.бр.10 29.19.Нож с функции рязане и маркиране и водна струя за ендоскопска субмукозна дисекция, диам. на раб. кaнал 2.8 мм, дълж. 1650 мм, еднократен, стерилен.бр.10 29.20.Комплект инжектор с кожух за хемостаза , съвместим с диаметър на работния канал минимум 2.8 мм, работна дължина 2300 мм, диаметър на иглата 25G, дължина на иглата 5.0 ммбр.53 29.21.Триразмерен 6-7-8 мм мултифункционален балон дилататор за езофагус, пилор, колон и билиарни пътища насочван с водач (WG). Централен маркер, заоблени крайща, рентгенопозитивни маркери, еднократен, стерилен.бр.10 29.22.Триразмерен 8.5-9.5-10 мм мултифункционален балон дилататор за езофагус, пилор, колон и билиарни пътища насочван с водач (WG). Централен маркер, заоблени крайща, рентгенопозитивни маркери, еднократен, стерилен.бр.6 29.23.Триразмерен 11-12-13 мм балон дилататор за езофагус, пилор, колон и билиарни пътища с водач (WG) 0.035", дължина на балона 55 мм, работен канал 2.8 мм, работна дължина 2400 мм, еднократен, стериленбр.6 29.24.Триразмерен 13.5-14.5-15.5 мм балон дилат. за езофагус, пилор, колон и бил. пътища водач (WG) 0.035", дълж. на балона 55 мм, раб. канал 2.8 мм, раб. дълж. 2400 ммбр.6 29.25.Тристепенен балон дилататор с диаметри 16-17-18 с водач, за езофагус, пилор, колон и билиарни пътища. Дължина на балона 55 мм, работен канал 2.8 ммбр.20 29.26.Тристепенен балон дилататор с диаметри 18-19-20 с водач, за езофагус, пилор, колон и билиарни пътища. Дължина на балона 55 мм, работен канал 2.8 ммбр.20 29.27.Кошница (дормия) ротационна, осем-жилна, диаметър на отваряне максимум 20 мм, съвместима с диаметър на работния кaнал минимум 2.8 мм, работна дължина максимум 1900 мм, еднократна, стерилнабр.20 29.28.Кошница (дормия), осем-жилна, съвместима с водач 0.035'', диаметър на отваряне максимум 20 мм, съвместима с диаметър на работния канал минимум 3.7 мм, работна дължина 1900 мм, еднократна, стерилна бр.10 29.29.Комплект за поставяне на ендоскопски стент 7 Fr, съвместим с диаметър на работния кaнал 3.2 мм, работна дължина 1900 мм, еднократен, стерилен.бр.5 29.30.Комплект за поставяне на ендоскопски стент 10 Fr, съвместим с диаметър на работния кaнал минимум 3.7 мм, работна дължина максимум 1900 мм, еднократен, стерилен.бр.20 29.31.Дистална капачка за видеодуоденоскоп, еднократна, стерилна.бр.20 29.32.Помпа за мултифункционални балон дилататори.бр.5 29.33.Мундщуци за горна ендоскопия, еднократни, 50 опаковка12 29.34.Клапан за биопсичен каналбр.40 29.35.Клапан вода/въздух без лубрикантбр.22 29.36.Клапан за аспирация без лубрикантБР. 22 29.37.Езофагиален, частично покрит, саморазширяващ се стент- дължина от 60 мм до 170 мм, диаметър от 18 мм 22 ммбр.3 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605680
LotLOT-0030
TitleКонсумативи за ендоскопска система Olympus налична при възложителя
Description30Консумативи за ендоскопска система Olympus налична при възложителя 30.43.Аспирационен маркуч, напълно съвместим с наличната при Възложителя ендоскопска аспирационна помпа Olympus KV-6, с размер 7 × 12 mm, дължина 60 cm и два свързващи елемента, единият от които под ъгъл 90° K10026130Бр.5 30.44.Предпазна диастална шапка за дуоденоскопБр.200 30.45.Клапани- въздух, вода, силиконов клапанБр.25 30.46.Силиконово масло за смазване на клапанитеБр.2
Internal identifier605681
LotLOT-0031
TitleКонсумативи за отделение Образна диагностика
Description31Консумативи за отделение Образна диагностика 31.1.Сет за биопсия на мека тъкан. Полуавтоматична биопсична игла със съответстваща коаксиална външна игла с ехопозитивен връх, позволяваща многократни биопсии при единствена пункция, различни размери.Бр.300
Internal identifier605682
LotLOT-0032
TitleКонсумативи за ендоскопски интервенции на жлъчни и панкреасни пътища
Description32Консумативи за ендоскопски интервенции на жлъчни и панкреасни пътища 32.1.Балон за екстракция на камъни в жлъчните пътища след механична литотрипсия. Дизайн с три лумена (лумен за водач, инжектиране и напомпване). Снабден с рентгеноконтрастни маркировки на двата края на балона, удобни за наблюдение под рентген. С размери: дължина 2000мм., външен диаметър 7,5Fr, и размери на балона от 8,5-11,5-15/ 9-12-15/10-13-16/15-18-20мм. до 20мм. бр.100 32.2.Трилуменен сфинктеротом тип арка за ендоскопска канюлация на дукталната система и сфинктеротомия за еднократна употреба. Размери: работна дължина 1900/2000мм., дължина на върха 7mm. предназначен за водяч 0,035". бр.200 32.3.Кошница за екстракция на жлъчни камъни в жлъчните пътища или чужди тела в горния и долния храносмилателен тракт. С порт за инжектиране на контрастно вещество на дръжката. Размери: дължина 700/2000/2300мм., външен диаметър 1,8/2,3мм. и широчина на кошницата 15/20/25/30/35мм. Да има възможност за избор между 4 различни форми, диамнтена, спирална, полу-кръг и без връх. бр.40 32.4.Нож тип D за еднократна употреба за ендоскопско маркиране, инцизия, дисекция и хемостаза в стомашно-чревната лигавица и субмукозата. Размери: дължина 1650/1950/2000/2200/2300мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,дължина на режещия нож 1,5/2мм. бр.6 32.5.Нож тип Т за еднократна употреба за ендоскопско маркиране, инцизия, разрез, дисекция и хемостаза в стомашно-чревната лигавица и субмукозата. Размери: дължина 1600мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,дължина на режещия нож 4мм. бр.6 32.6.Нож тип L (въртяща се кука) за еднократна употреба за ендоскопско маркиране, инцизия, дисекция и хемостаза в стомашно-чревната лигавица и субмукозата. Размери: дължина 1600/1650/1950/2000/2300мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,дължина на режещия нож 4,5мм. бр.6 32.7.Нож тип L (въртяща се кука) за еднократна употреба за ендоскопско маркиране, инцизия, дисекция и хемостаза в стомашно-чревната лигавица и субмукозата. Размери: дължина 1600/1650мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,дължина на режещия нож 4,5мм. бр.6 32.8.Форцепс за биопсия за еднократна употреба.Предназначен за вземане на тъканни проби от храносмилателния или дихателния тракт при комбинирана употреба с ендоскоп. Да има конструкция с 4-релсово съединение, предлагащо твърдост и гладки челюсти за ефективно намаляване на триенето в работния канал. Размери: дължина 1600/1800/2000/2300мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,външен диаметър 2,3мм и без шип.бр.400 32.9.Форцепс за биопсия за еднократна употреба.Предназначен за вземане на тъканни проби от храносмилателния или дихателния тракт при комбинирана употреба с ендоскоп. Да има конструкция с 4-релсово съединение, предлагащо твърдост и гладки челюсти за ефективно намаляване на триенето в работния канал. Размери: дължина 1050мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2мм.,външен диаметър 1,8мм и без шип.бр.200 32.10.Форцепс гореща биопсия за еднократна употреба, предназначен употреба с HF генератор. Размери: Размери: дължина 1600/1800/2300/2600мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм.,външен диаметър 2,3мм и без шип.бр.20 32.11.Ендоскопски хемоклипс предназначен за употреба с ендоскоп за клипсиране на меки тъкани в стомашно-чревния (GI) тракт.С 360° въртене за по-прецизно затваряне, дръжка за предпазно заключване и клипсове с възможност за преместване. Размери: дължина 1600/2300мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм. с размер на отвора на клипса 9/11/13/16мм. бр.40 32.12.Полипектомична бримка за еднократна употреба, овална форма с размери: дължина 1600/2300мм., ширина на бримката 10/15/20/25/30/50мм., предназначена за ендоскопски работен канал до 2,3мм.бр.80 32.13.Полипектомична бримка за еднократна употреба, форма на полумесец с размери: дължина 1600/2300мм., ширина на бримката 10/15/20/25/30мм., предназначена за ендоскопски работен канал до 2,3мм.бр.60 32.14.Полипектомична бримка за еднократна употреба, шестоъгълена форма с размери: дължина 1600/2300мм., ширина на бримката 10/15/20/25/30мм., предназначена за ендоскопски работен канал до 2,3мм.бр.60 32.15.Граспер еднократна употреба за евакуация на чуждо тяло. Размери: дължина 1600/1800/2300мм., предназначена за ендоскопски работен канал до 2,8мм.бр.6 32.16.Ендоскопска инжекционна игла с три срезово заточване. Размери: дължина 1800/2300мм., размерна иглата (дължина/диаметър) 4/5/6mm. и 19/22/23/25G., предназначена за ендоскопски работен канал до 2,8мм.бр.200 32.17.Спрей катетър за еднократна употреба.бр.2 32.18.Граспер с мрежа еднократна употреба за евакуация на чуждо тяло. Размери: дължина 1200/1600/2300мм., предназначен за ендоскопски работен канал до 2,8мм., размер на мрежата 20*50/25*55/30*60/40*75/40*65мм.бр.6 32.19.Хидрофилен водач с нитинолова съцевина и PTFE зебра ( жълто-черно покритие видимо под рентген) покритие. Прав и ъглов дизайн на върха. Размери: дължина 1500/2600/4500мм., външен диаметър ) 0,025"/0,032"/0,035"/.бр.10 32.20.Еднократен назално-жлъчен дренаж за дрениране на жлъчка при възпаление на жлъчните пътища, чернодробните пътища, панкреаса или камъни. Да е с рентгеноконтрастна маркировка и рентгенова маркировка на тръбата. Размери: дължина 60/70/90/120/мм., диаметър 5/7/8,5Fr., предназначен за ендоскопски работен канал до 3,2мм.бр.2 32.21.Балонен катетър за стомашно-чревни и жлъчни пътища за дилатация или спомагателно дилатационно лечение на храносмилателния тракт. Размери: дължина на шафта 900/1800/2000мм., дължина на балона 40/60/80мм., външен диаметър на балона 6/8/10/12/14/16/18/20/25/30/35/40мм.бр.10 пълното описание в Част 2 Техническа спецификация
Internal identifier605683
LotLOT-0033
TitleКонсумативи за урология
Description33Консумативи за урология 33.1.Ендоскопска торбичка за лапароскопска употреба 200 ml. Торбичка за извличане за лапароскопска употреба . Продуктът да е с функция за автоматично разгръщане, лесен за отстраняване и разтоварване по време на процедурите. Автоматично излвичане. Размери: 200мл. х 3300мм Бр.1 33.2.Ендоскопска торбичка за лапароскопска употреба 1200 ml. Торбичка за извличане за лапароскопска употреба . Продуктът да е с функция за автоматично разгръщане, лесен за отстраняване и разтоварване по време на процедурите. Автоматично излвичане. Размери: 1200мл х 3300мм Бр.1 33.3.Водач 0.035" multiflex с флексибилен хидрофилен връх. Гъвкав насочващ инструмент за урологични лечения с плъзгаща и флексибилна способност на хидрофилния връх. Гъвкав, атравматичен нитинолов връх. Непрекъснатата нитинолова сърцевина. Водач за поставяне за лесна употреба с една ръка. Специална рентгеноконтрастна идентификация на хидрофилния връх. Размери: 0.035"/150см. Бр.1 33.4.Моно джей, отворен, 6СН/70см., Моно джей, отворен, 7СН/70см. Ендопротеза Моно джей от полиуретан с гладка повърхност. Отворен тип-Сетът да съдържа катетър ендопротеза, пушер и клампа. Размери на ендопротезата 6.0 СН/7СН с дължина 70 см. Бр.1 33.5.Флексибилен уретерореноскоп S 7.5Fr. Флексибилен видео уретерореноскоп за еднократна употреба. Прозрачен дистален край за по-добро изображение. Със заключваща флексия. Ергономична дръжка. Вътрешен диаметър на работния канл 3.6 фр. Ъгъл на огъване 275 гр. Без вграден туохи адаптер. Размери: 7.5 фр. Бр.4 33.6.Флексибилен уретерореноскоп R 6.3Fr. Флексибилен видео уретерореноскоп за еднократна употреба. Функция Enhanced Band Imaging(EBI) или еквивалентна технология за подобряване на ендоскопския образ, повишаваща контраста и видимостта на кръвоносните съдове и лигавицата и подпомагаща визуализацията на подозрителни лезии. Подобрена визуализация на изображението. Гъвкавост и маневреност. Размери: 6.3фр.Бр.2 33.7.Флексибилен уретерореноскоп R 7.5Fr. Флексибилен видео уретерореноскоп за еднократна употреба. С вграден туохи адаптер. Функция Enhanced Band Imaging(EBI) или еквивалентна технология за подобряване на ендоскопския образ, повишаваща контраста и видимостта на кръвоносните съдове и лигавицата и подпомагаща визуализацията на подозрителни лезии. Подобрена визуализация на изображението. Гъвкавост и маневреност.Размери: 7.5фр.Бр.1 33.8.Флексибилен цисто-нефроскоп R. Флексибилен видео Цисто-нефроскоп за еднократна употреба. С вграден туохи адаптер. Enhanced Band Imaging(EBI) или еквивалентна технология за подобряване на ендоскопския образ, повишаваща контраста и видимостта на кръвоносните съдове и лигавицата и подпомагаща визуализацията на подозрителни лезии. Гъвкавост и маневреност.Размери: 15.0фр./380мм Бр.1 33.9.Уретер access Sheath с аспирация. Стерилно медицинско изделие за еднократна употреба, предназначено за дилатация и осигуряване на непрекъснат работен канал за въвеждане и извеждане на флексибилен уретерореноскоп и ендоскопски инструменти при процедури за достъп до уретера и бъбрека. Да бъде с хидрофилно покритие, атравматичен флексибилен дистален връх и възможност за аспирация. Размери: – 10 Fr, работна дължина 46 cm; – 9,5 Fr, работна дължина 46 cm; – 9,5 Fr, работна дължина 36 cm. Бр.1 33.10.Нитинолова кошница за урологично извличане на камъни, без връх (tipless). За изваждане на камъни с магнитна технология. Магнитен 4D плъзгач за палец • комбинира отваряне, затваряне и въртене с едно движение • Поведение на въртене 1:1 - движението се предава директно към кошницата • Камъните се мобилизират лесно чрез 360° непрекъснато въртене на кошницата • Ергономично оформен за контролирана работа.Размери 1.8СН/120cm Бр.1 33.11.Нитинолова кошница за урологично извличане на камъни, без връх (tipless). За изваждане на камъни с магнитна технология. Магнитен 4D плъзгач за палец • комбинира отваряне, затваряне и въртене с едно движение • Поведение на въртене 1:1 - движението се предава директно към кошницата • Камъните се мобилизират лесно чрез 360° непрекъснато въртене на кошницата • Ергономично оформен за контролирана работа.Размери 1.8СН/120cm Бр.1
Internal identifier605684
LotLOT-0034
TitleКомплекти за перикардна пункция и дренаж
Description34Комплекти за перикардна пункция и дренаж 34.1.Стерилен комплект за еднократна употреба, предназначен за перкутанна пункция и дренаж на перикардната кухина. Комплектът да включва най-малко пункционна игла, водач, дилататор, перикарден дренажен катетър, свързващи елементи и принадлежности за фиксиране.Бр.20
Internal identifier605685
LotLOT-0035
TitleУдължаващи поддържащи катетри за коронарни интервенции
Description35Удължаващи поддържащи катетри за коронарни интервенции 35.1Удължаващ поддържащ катетър за водещ катетър, тип GuideLiner или еквивалентен, за коронарни интервенции, размери 5 Fr и 5,5 Fr, стерилен, за еднократна употреба.Бр.25
Internal identifier605687
LotLOT-0036
TitleЛазерни влакна за урологична лазерна система Sphix Jr.
Description36Лазерни влакна за урологична лазерна система Sphix Jr. 36.1.Стерилно гъвкаво лазерно влакно за еднократна употреба, тип Flexi Fib или еквивалентно, с диаметър на вътрешната сърцевина 272 μm, напълно съвместимо с наличната при Възложителя урологична лазерна система Sphix Jr.брой8 36.2.Стерилно лазерно влакно за еднократна употреба, тип Percu Fib или еквивалентно, с диаметър на вътрешната сърцевина 365 μm, напълно съвместимо с наличната при Възложителя урологична лазерна система Sphix Jr.брой4 36.3.Стерилно гъвкаво лазерно влакно за еднократна употреба, тип Rigi Fib или еквивалентно, с диаметър на вътрешната сърцевина 550 μm, напълно съвместимо с наличната при Възложителя урологична лазерна система Sphix Jr.брой4
Internal identifier605688
LotLOT-0037
TitleЕднократни затоплящи матраци за транспортен инкубатор BabyPod 20
Description37Еднократни затоплящи матраци за транспортен инкубатор BabyPod 20 37.1.Еднократен затоплящ матрак тип TransWarmer или еквивалентен, напълно съвместим и подходящ за използване с наличния при Възложителя транспортен инкубатор BabyPod 20. След активиране матракът да затопля повърхността до температура приблизително 38°C и да я поддържа за период не по-кратък от 2 часа.брой12
Internal identifier605689
LotLOT-0038
TitleНожчета за осцилиращ трион Aesculap модел Acculan 3Ti
Description38Ножчета за осцилиращ трион Aesculap модел Acculan 3Ti 38.1.Предлаганите ножчета трябва да бъдат стерилни, за еднократна употреба и напълно съвместими с наличния при Възложителя осцилиращ трион, модел Acculan 3Ti. Съвместимостта трябва да включва механично закрепване, безопасно функциониране и възможност за използване без допълнителни адаптери или изменение на наличната апаратура. Размери: 90 mm x23 mm x1.27 mmброй20 38.2.Предлаганите ножчета трябва да бъдат стерилни, за еднократна употреба и напълно съвместими с наличния при Възложителя осцилиращ трион, модел Acculan 3Ti. Съвместимостта трябва да включва механично закрепване, безопасно функциониране и възможност за използване без допълнителни адаптери или изменение на наличната апаратура. Размери: 100 mm x19 mm x1.27 mmброй20 38.3.Предлаганите ножчета трябва да бъдат стерилни, за еднократна употреба и напълно съвместими с наличния при Възложителя осцилиращ трион, модел Acculan 3Ti. Съвместимостта трябва да включва механично закрепване, безопасно функциониране и възможност за използване без допълнителни адаптери или изменение на наличната апаратура. Размери: 65 mm x20 mm x0.9 mmброй20
Internal identifier605690
LotLOT-0039
TitleДерматомни ножчета ел. трион, модел Acculan 3Ti
Description39Дерматомни ножчета ел. трион, модел Acculan 3Ti 39.1.Еднократно стерилно ножче за дерматом, напълно съвместимо с наличния при Възложителя дерматом Aesculap модел Acculan 3Ti. Размери на ножчето: 81 × 18,8 × 0,4 mm (дължина × ширина × дебелина). Ножчето да позволява регулиране на дебелината на рязане от 0,2 до 1,2 mm на стъпки през 0,1 mm. Максимална ширина на рязане – 78 mm, с възможност за намаляването ѝ на стъпки през 8 mm посредством клапите за регулиране на ширината на наличния дерматом.брой10
Internal identifier605691