2. Procedure
Procedure
Title: Projektiranje, tehnično svetovanje in projektantski nadzor
Description: S predmetnim javnim naročilom naročnik poziva ponudnike k oddaji ponudbe za sklenitev okvirnega sporazuma za obdobje 36 mesecev: - v vrednosti 1.100.000,00 EUR brez DDV za sklop 1 - Projekti ESO v predorih; - v vrednosti 2.500.000,00 EUR brez DDV za sklop 2 - Projekti ESO na odprti trasi AC.
Internal identifier: 000164/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Projekti ESO v predorih
Description: S predmetnim javnim naročilom naročnik poziva ponudnike k oddaji ponudbe za sklenitev okvirnega sporazuma za obdobje 36 mesecev v vrednosti 1.100.000,00 EUR brez DDV za sklop 1 - Projekti ESO v predorih.
Internal identifier: 552889
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71310000 Consultative engineering and construction services
Lot: LOT-0002
Title: Projekti ESO na odprti trasi AC
Description: S predmetnim javnim naročilom naročnik poziva ponudnike k oddaji ponudbe za sklenitev okvirnega sporazuma za obdobje 36 mesecev v vrednosti 2.500.000,00 EUR brez DDV za sklop 2 - Projekti ESO na odprti trasi AC.
Internal identifier: 552890