2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ (ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ + ΑΜΑΞΩΜΑ)(OB VAN) ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ (ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ + ΑΜΑΞΩΜΑ)(OB VAN) ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32211000 Broadcast production equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ (ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ + ΑΜΑΞΩΜΑ)(OB VAN) ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ .