See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicininė įranga (elektrinės lovos, procedūrų vežimėlis, instrumentų stalas, gultas (kušetė), gulimas vežimėlis pacientų transportavimui, gydytojo kėdė, stalas MAYO) (projekto Nr. LTPL-00467)
Description: Medicininė įranga - elektrinės lovos 2 vnt., procedūrų vežimėlis, instrumentų stalas, gultas (kušetė), gulimas vežimėlis pacientų transportavimui, gydytojo kėdė 3 vnt., stalas MAYO.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 p. d. - Elektrinės lovos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 p. d. - Procedūrų vežimėlis
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 p. d. - Instrumentų stalas
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 p. d. - Gultas (kušetė)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 p. d. - Gulimas vežimėlis pacientų transportavimui
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 p. d. - Gydytojo kėdė
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 p. d. - stalas MAYO
Internal identifier: 7