See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Oprema za dječja igrališta
Description: Predmet nabave su dječja igrališta podijeljeno u 4 grupe.
Internal identifier: MV-43/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37535200 Playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 - Dječje igralište Brijest
Description: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu na Brijestu u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: MV-43/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - Dječje igralište Sarvaš
Description: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u Sarvašu, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: MV-43/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3 - Dječje igralište J. Kozarca
Description: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u naselju J. Kozarca u u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: MV-43/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4 - Razna dječja igrališta
Description: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na različitim igralištima na području grada Osijeka, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: MV-43/26-4