See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2027 roku”
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w 2027 roku”, w tym: Część 1. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie, Część 2. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach, Część 3. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie, Część 4. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie, Część 5. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie, Część 6. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie, Część 7. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku, Część 8. Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 1.
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Goślicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 2.
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 3.
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 4.
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 5.
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 6.
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 7.
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, świeżego mięsa i wędlin dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem do opisu przedmiotu zamówienia dla Części 8.