2. Procedure
Procedure
Title: Valsts nozīmes ūdensnotekas Auksteņa, meliorācijas kadastra kods 43522:01, pik. 00/00-79/25 un 80/80-129/11 atjaunošana Līksnas un Vaboles pagastā, Augšdaugavas novadā
Description: Valsts nozīmes ūdensnotekas Auksteņa, meliorācijas kadastra kods 43522:01, pik. 00/00-79/25 un 80/80-129/11 atjaunošana Līksnas un Vaboles pagastā, Augšdaugavas novadā
Internal identifier: ZMNĪ 2026/47 ELFLA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112320 Land-reclamation work
5. Lot
Lot: LOT-0000