2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
Description: Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
Internal identifier: 000166/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 552759