2. Procedure
Procedure
Title: Tally indikacinės sistema
Description: Perkančioji organizacija siekia įsigyti Tally indikacinę sistemą, kuri bus skirta pakeisti šiuo metu naudojamą, bet gendančią Tally indikacinę sistemą. Prekė skirta veikti kaip centrinis valdymo blokas, kuris išskirsto Tally indikaciją kitiems įrenginiams.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32323300 Video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0