620122-2026 - Competition
Latvia – Project and design preparation, estimation of costs – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības pakalpojumu nodrošināšana objektam “Pašvaldības autoceļš T02 “Veiguri-Silavas-Robežnieki-Gaiņi, Līvānu novadā
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleBūvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības pakalpojumu nodrošināšana objektam “Pašvaldības autoceļš T02 “Veiguri-Silavas-Robežnieki-Gaiņi, Līvānu novadā
DescriptionBūvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības pakalpojumu nodrošināšana objektam “Pašvaldības autoceļš T02 “Veiguri-Silavas-Robežnieki-Gaiņi, Līvānu novadā
Internal identifierLNP 2026/47
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
LotLOT-0000