2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky reagencií a spotřebního materiálu včetně bezplatné výpůjčky technologie pro laboratoře OKB Jilemnice a OKL Semily v MMN a.s.
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované a průběžné dodávky testů, spotřebního materiálu a reagencií potřebných pro laboratorní analýzy (dále také „zboží“) na základě objednávek zadavatele podle jeho aktuálních potřeb. Součástí předmětu veřejné zakázky je i bezplatná výpůjčka potřebné technologie, skládající se z analyzátorů připojených do automatické linky nebo volně stojících, automatické linky a IT řešení (tj. middleware) (dále také „zařízení“), vše dle přílohy č. 2 svazku – Technické podmínky výpůjčky, a to včetně jejich servisu a údržby po celou dobu trvání kupní smlouvy.
Internal identifier: 8012
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001