2. Procedure
Procedure
Title: Ochranná balistická prilba s príslušenstvom
Description: Predmetom zákazky je nákup 230 ks ochranných balistických prilieb s príslušenstvom (ďalej len „prilba“). Prilby sú určené pre príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže zaradených do zásahových skupín na účely plnenia služobných úloh vrátane eskortných činností za zvýšených bezpečnostných opatrení. Prilba slúži na zabezpečenie ochrany hlavy príslušníka pred účinkami streľby z krátkych strelných zbraní v stanovenej triede balistickej odolnosti, ako aj pred účinkami sekundárnych fragmentov a mechanického namáhania. Pričom všetky použité materiály, ktoré môžu prichádzať do priameho styku s pokožkou, musia byť bezpečné pre ľudské zdravie a nesmú spôsobovať nepriaznivé účinky. Podrobný opis predmetu zákazky resp. technická špecifikácia tvorí súčasť súťažných podkladov.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35813000 Military helmets
Additional classification (cpv): 35815100 Bullet-proof vests
5. Lot
Lot: LOT-0001