620237-2026 - Competition
Romania – Distribution equipment – Punct de conexiuni (PC) complet echipat, in anvelopa de beton, cu integrare in schema electrica de MT existenta
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Punct de conexiuni (PC) complet echipat, in anvelopa de beton, cu integrare in schema electrica de MT existenta
Description: Incheierea unui contract de furnizare ,,Punct de conexiuni, complet echipat, in anvelopa de beton, cu integrare in schema electrica de MT existenta", in conformitate cu precizarile din Caietul de sarcini, cu respectarea parametrilor cuprinsi in fisele tehnice atasate. Ca urmare a solicitarii beneficiarului, prin Nota justificativa nr. 6437/02.09.2026 si in conformitate cu art .74 alin.(3) din Legea 98/2016, autoritatea contractanta stabileste pentru prezenta procedura o perioada redusa de depunere a ofertelor( 15 zile de la publicarea anuntului de participare) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari ,inainte de data limita de depunere este de 8 zile. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari cu maxim 4 zile inainte de termenul de depunere.
Internal identifier: 14380546-2026-PAAD 1636404
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31213000 Distribution equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Incheierea unui contract de furnizare ,,Punct de conexiuni, complet echipat, in anvelopa de beton, cu integrare in schema electrica de MT existenta", in conformitate cu precizarile din Caietul de sarcini, cu respectarea parametrilor cuprinsi in fisele tehnice atasate.
Internal identifier: 1