620268-2026 - Competition
Poland – Cycle path construction work – Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich i wiejskich
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich i wiejskich
Internal identifier: IN.271.20.2026.RC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45316110 Installation of road lighting equipment, 44112100 Shelters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”
Description: Zakres prac obejmuje, w szczególności: Odcinek I - wzdłuż zbiornika wędkarskiego Parametry techniczne drogi pieszo-rowerowej: - długość 0,145 km, - szerokość 3-4 m, - rodzaj nawierzchni beton asfaltowy - wykonanie pobocza - wykonanie balustrady Odcinek II - rondo – dolina Nepryszki – Leśna - Targowa Parametry techniczne drogi pieszo-rowerowej: - łączna długość 1,380 km, - szerokość 2,5-3,25 m, - rodzaj nawierzchni beton asfaltowy - wykonanie pobocza - wykonanie oświetlenia - wzmocnienie i zabezpieczenie skarpy - przebudowa chodnika, zjazdów i zatoki autobusowej - montaż oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego Zakres prac obejmuje, w szczególności: - rondo, długość 0,235 km - od ronda do grobli, na tym odcinku należy wykonać dodatkowe zabezpieczenia skarpy przed podkopami bobrów z siatki stalowej o oczkach 40-50mm wkopanej w ziemię na głębokość min. 1 m, ułożonej do obrzeża i obsypanej humusem - długość około 0,395 km - od grobli do ul. Leśnej- długość około 0,336 km - ul .Leśna i ul. Targowa - długość około 0,414km Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ: Załącznik nr 1a - dokumentacja techniczna +STWiORB +TOR+SOR+ Przedmiar robót
Internal identifier: część I
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45316110 Installation of road lighting equipment, 45311100 Electrical wiring work
Quantity: 1,525 kilometres
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”
Description: Zakres prac obejmuje, w szczególności: Odcinek III - Nowa i skrzyżowanie z DW 853. Parametry techniczne drogi pieszo-rowerowej: - długość 0,416 km wraz z oświetleniem, w tym na odcinku gminnym 168 m. - szerokość 3,0 m, - rodzaj nawierzchni beton asfaltowy, - wykonanie pobocza, - wykonanie oświetlenia, - przebudowę istniejących skrzyżowań w niezbędnym zakresie - wykonanie oświetlenia przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych - montaż oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego - przebudowa przejść i budowa zatoki autobusowej oraz zjazdów - regulacja urządzeń i zabezpieczenie sieci Odcinek IV - Broniewskiego - Nowa - Sosnowa. Parametry techniczne drogi pieszo-rowerowej: - długość 0,788 km, - szerokość 3,0 m drogi pieszo-rowerowej i 2,0-2,5 m drogi rowerowej, - rodzaj nawierzchni beton asfaltowy - wykonanie pobocza - wykonanie oświetlenia - przebudowa przejść, zjazdów, - montaż oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego - regulacja urządzeń i zabezpieczenie sieci Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ: Załącznik nr 1b - dokumentacja techniczna +STWiORB +TOR+SOR+ Przedmiar robót
Internal identifier: część II
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45311100 Electrical wiring work
Quantity: 1,204 kilometres
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 zamówienia – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”
Description: Mor Józefów, zakres prac w szczególności : - budowa wiat drewnianych, - utwardzenie terenu kostką bezfazową, - montaż stojaków dla rowerów, - montaż stacji obsługi i ładowania rowerów, - kosze z segregacją odpadów, - oświetlenie + monitoring (kamery wraz z kartami 256GB). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ: Załącznik nr 1c - dokumentacja techniczna +STWiORB + Przedmiar robót
Internal identifier: cześć III
Main classification (cpv): 45311200 Electrical fitting work
Additional classification (cpv): 44112100 Shelters
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 zamówienia – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach Wiejskich”
Description: Mor Górecko Kościelne, zakres prac w szczególności: - budowa wiat drewnianych, - utwardzenie terenu kostką bezfazową, - montaż stojaków dla rowerów, - montaż stacji obsługi i ładowania rowerów, - kosze z segregacją odpadów, - oświetlenie + monitoring (kamery wraz z kartami 256GB). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ: Załącznik nr 1d - dokumentacja techniczna + STWiORB+ Przedmiar robót
Internal identifier: część IV