620295-2026 - Competition
Poland – Furniture – Dostawa mebli RZGW Gdańsk
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mebli RZGW Gdańsk
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla RZGW Gdańsk. 2. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamówienie składa się z następujących części: 1) Część 1: Lokalizacja 1: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej, ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk; 2) Część 2: Lokalizacja 2: Zarząd Zlewni w Chojnicach, Stopień Mylof, Zapora 1, 89-642 Rytel; 3) Część 3: Lokalizacja 3: Zarząd Zlewni w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 184, 80 - 266 Gdańsk; Lokalizacja 4: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo Lokalizacja 5: Nadzór Wodny w Lęborku, ul. Bolesława Krzywoustego 1, 84-300 Lębork; Lokalizacja 6: Nadzór Wodny w Pruszczu Gdańskim, ul. Skalskiego 7, 83-000 Pruszcz Gdański; 4) Część 4: Lokalizacja 7: Zarząd Zlewni Toruń, ul. Ks. J. Popiełuszki 3, 87-100 Toruń; Lokalizacja 8: Nadzór Wodny Golub-Dobrzyń ul. Sokołowska 11, 87-400 Golub - Dobrzyń; Lokalizacja 9: Nadzór Wodny Lipno ul. Skępska 25a, 87-600 Lipno; Lokalizacja 10: Nadzór Wodny Rypin, ul. Lissowskiego 9, 87-500 Rypin; 5) Część 5: Lokalizacja 11: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo; Lokalizacja 12: Karwieńskie Błota Drugie nr 26, 84-105 Karwieńskie Błoto Drugie; 6) Część 6: Lokalizacja 13: Zarząd Zlewni w Elblągu, ul. Aleja Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg; Lokalizacja 14: Nadzór Wodny w Elblągu ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg; Lokalizacja 15: Nadzór Wodny w Nowym Dworze Gdańskim ul. Podmiejska 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański; Lokalizacja 16: Nadzór Wodny w Olsztynku ul. Mrongowiusza 30, 11-015 Olsztynek; Lokalizacja 17: Pochylnie Kanału Elbląskiego Buczyniec 1, 14-400 Buczyniec; Lokalizacja 18: ZPH MEW i KN ul. Zieleniecka 27, 82-200 Malbork; 7) Część 7: Lokalizacja 19: Zarząd Zlewni w Tczewie, ul. Kołłątaja 6, 83-110 Tczew.; Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 4.1 Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. 4.2 Opis przedmiotu zamówienia określa wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia co wypełnia przesłanki art. 246 ust. 2 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp w ramach niniejszego postępowania. 7. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 8. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający odniósł się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie określa czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób, wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy. 11. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 12. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający informuje, że szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi 529 174,75 zł netto, w tym: Część 1 – 136 988,00 zł Część 2 – 11 399,23 zł Część 3 – 55 200,00 zł Część 4 – 41 156,43 zł Część 5 – 44 600,00 zł Część 6 – 209 362,28 zł Część 7 – 30 468,81 zł 14. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w przedmiotowym postępowaniu.
Internal identifier: G.ROZ.270.12.71.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „PZP”) oraz przepisów wykonawczych, wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dn. 23.12.2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (dalej jako „rozporządzenie MR”). 2. Zgodnie z art. 61 ust. 1 PZP, komunikacja w postępowaniu między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, oświadczeń, wniosków, zawiadomień, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”), gdzie znajduje się strona prowadzonego postępowania, pod adresem: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/304527/notice/public/details Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza na Platformie w zakładce z przedmiotowym postępowaniem. Instrukcja korzystania z Platformy dla Wykonawców znajduje się pod adresem https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_action=publicFilesList&folder=002c&clientName=pgwwp&MP_module=main 3. Zgodnie z art. 139 ust. 1 PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4. Zamawiający wykluczy Wykonawcę na podstawie okoliczności wskazanych w: 4.1 art. 108 ust. 1 PZP, 4.2 art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, 4.3 art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1, ze zm.) (dalej jako „Rozporządzenie nr 833/2014”), zgodnie z którym zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub; c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia; 4.4 art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) (dalej jako „Ustawa o szczególnych rozwiązaniach”), zgodnie z którym wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podlega Wykonawca: 1) wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2026r. poz.522 ze zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy - przy czym wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych powyżej. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia zawiera pkt 7 SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Lokalizacja 1: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej, ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 1: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej, ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Lokalizacja 2: Zarząd Zlewni w Chojnicach, Stopień Mylof, Zapora 1, 89-642 Rytel
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 2: Zarząd Zlewni w Chojnicach, Stopień Mylof, Zapora 1, 89-642 Rytel 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: Lokalizacja 3: Zarząd Zlewni w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 184, 80 - 266 Gdańsk; Lokalizacja 4: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo; Lokalizacja 5: Nadzór Wodny w Lęborku, ul. Bolesława Krzywoustego 1, 84-300 Lębork; Lokalizacja 6: Nadzór Wodny w Pruszczu Gdańskim, ul. Skalskiego 7, 83-000 Pruszcz Gdański;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 3: Zarząd Zlewni w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 184, 80 - 266 Gdańsk; Lokalizacja 4: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo; Lokalizacja 5: Nadzór Wodny w Lęborku, ul. Bolesława Krzywoustego 1, 84-300 Lębork; Lokalizacja 6: Nadzór Wodny w Pruszczu Gdańskim, ul. Skalskiego 7, 83-000 Pruszcz Gdański; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0004
Title: Część 4: Lokalizacja 7: Zarząd Zlewni Toruń, ul. Ks. J. Popiełuszki 3, 87-100 Toruń; Lokalizacja 8: Nadzór Wodny Golub-Dobrzyń ul. Sokołowska 11, 87-400 Golub - Dobrzyń; Lokalizacja 9: Nadzór Wodny Lipno ul. Skępska 25a, 87-600 Lipno; Lokalizacja 10: Nadzór Wodny Rypin, ul. Lissowskiego 9, 87-500 Rypin;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 7: Zarząd Zlewni Toruń, ul. Ks. J. Popiełuszki 3, 87-100 Toruń; Lokalizacja 8: Nadzór Wodny Golub-Dobrzyń ul. Sokołowska 11, 87-400 Golub - Dobrzyń; Lokalizacja 9: Nadzór Wodny Lipno ul. Skępska 25a, 87-600 Lipno; Lokalizacja 10: Nadzór Wodny Rypin, ul. Lissowskiego 9, 87-500 Rypin; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0005
Title: Część 5: Lokalizacja 11: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo; Lokalizacja 12: Karwieńskie Błota Drugie nr 26, 84-105 Karwieńskie Błoto Drugie;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 11: ul. Nadwiślańska 35; 80-680 Gdańsk Sobieszewo; Lokalizacja 12: Karwieńskie Błota Drugie nr 26, 84-105 Karwieńskie Błoto Drugie; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0006
Title: Część 6:Lokalizacja 13:ZZ w Elblągu, ul. Aleja Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg Lokalizacja 14:NW w Elblągu ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg Lokalizacja 15:NW w Nowym Dworze Gda. ul. Podmiejska 3, 82-100 Nowy Dwór Gda Lokalizacja 16:NW w Olsztynku ul. Mrongowiusza 30, 11-015 Olsztynek Lokalizacja 17:Pochylnie Kanału Elbląskiego Buczyniec Lokalizacja 18:ZPH MEW i KN ul. Zieleniecka 27, 82-200 Malbork
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 13: Zarząd Zlewni w Elblągu, ul. Aleja Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg; Lokalizacja 14: Nadzór Wodny w Elblągu ul. Warszawska 129, 82-300 Elbląg; Lokalizacja 15: Nadzór Wodny w Nowym Dworze Gdańskim ul. Podmiejska 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański; Lokalizacja 16: Nadzór Wodny w Olsztynku ul. Mrongowiusza 30, 11-015 Olsztynek; Lokalizacja 17: Pochylnie Kanału Elbląskiego Buczyniec; Lokalizacja 18:ZPH MEW i KN ul. Zieleniecka 27, 82-200 Malbork. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.
Lot: LOT-0007
Title: Część 7: Lokalizacja 19: Zarząd Zlewni w Tczewie, ul. Kołłątaja 6, 83-110 Tczew
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do: Lokalizacja 19: Zarząd Zlewni w Tczewie, ul. Kołłątaja 6, 83-110 Tczew.; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki realizacji zamówienia określają: -Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, -Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia do 40 dni od daty zawarcia umowy.