620382-2026 - Competition
Belgium – Maintenance and repair of information technology equipment – meerjarige (4 jaar) raamovereenkomst van diensten voor het onderhoud van het bestaande firewallpark en de aankoop van nieuwe firewalls ten voordele van de Directie van de Politionele Informatie en de ICT-middelen (DRI)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: meerjarige (4 jaar) raamovereenkomst van diensten voor het onderhoud van het bestaande firewallpark en de aankoop van nieuwe firewalls ten voordele van de Directie van de Politionele Informatie en de ICT-middelen (DRI)
Description: Post 1: Full-omnium onderhouds- en supportcontract van het bestaande Palo Alto firewallpark, met inbegrip van nodige licenties en subscriptions, en de nodige vervangingscycli voor firewalls die End Of Life worden tijdens de duur van de overeenkomst Post 2: Technische expertise Post 3: Aankoop van de nieuwe Palo Alto Firewalls; met 3 onderposten: Onderpost 1: PA 1410 FW Onderpost 2: PA 5430 FW Onderpost 3: PA 5440 FW Post 4: interventies op afroep bij uitsluitingsgronden van het full-omnium onderhouds- en supportcontract van post 1
Internal identifier: 2026R3090
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50312600 Maintenance and repair of information technology equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026R3090 - 1
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 50312610 Maintenance of information technology equipment