2. Procedure
Procedure
Title: ERDF KVALITA ZČU - Laserové zařízení pro velmi přesné řezání tenkých elektrotechnických plechů – II.
Description: Předmětem veřejné zakázky je zařízení, které musí umožňovat přesné řezání elektro-technických plechů v rozsahu tlouštěk 0,1 mm až 1 mm s přesností ≤ 7 μm7. Zařízení musí být schopno řezat elektrotechnické plechy s minimálním dopadem na magnetické vlastnosti řezaného kovu a jeho izolační vrstvy (burr) a zároveň nesmí docházet k odstřiku řezaného materiálu kovem z řezu samotného (splash). Předpokládaným řezaným materiálem budou elektrotechnické plechy založené na slitině železa a křemíku s obsahem křemíku do 4 pro-cent a oboustrannou izolační vrstvou. Minimální pracovní plocha zařízení musí být 550 x 550 mm. Jako chladící plyn musí být možné použít stlačený vzduch. Zařízení musí umožňovat vzdálenou správu a servis a po-skytovat vzdálené výstrahy. Zařízení musí být vybaveno automatizovaným systémem pro zakládání polotovarů a vyjímá-ní výrobků tak, aby bylo schopno pracovat autonomně bez zásahu lidské obsluhy.
Internal identifier: SZ ZCU 096384/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42610000 Machine tools operated by laser and machining centres
Additional classification (cpv): 38636110 Industrial lasers
5. Lot
Lot: LOT-0001