See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Εξοπλισμός Τμήματος Επειγόντων και Πλαστικής Χειρουργικής
Description: Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ» Υποέργο 6: Προμήθεια εξοπλισμού Τμήματος Επειγόντων και Πλαστικής Χειρουργικής
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
Additional classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices, 33195100 Monitors, 33162100 Operating-theatre devices, 33167000 Surgical lights, 33166000 Dermatological devices, 33128000 Medical laser other than for surgery, 33169100 Surgical laser
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Προμήθεια (2) φορητών απινιδωτών (με βηματοδότη και οξυμετρία)
Additional classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Description: Προμήθεια (3) φορητών μόνιτορ ζωτικών σημείων (ΗΚΓφημα, ΑΠ αιματηρή και αναίμακτη, Κορεσμός Οξυγόνου, Θερμοκρασία) με καπνογραφία
Main classification (cpv): 33195100 Monitors
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0003
Description: Προμήθεια (1) συσκευής αυτόματων θωρακικών συμπιέσεων Loucas
Main classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0004
Description: Προμήθεια (1) χειρουργικής διαθερμίας
Main classification (cpv): 33162100 Operating-theatre devices
Lot: LOT-0005
Description: Προμήθεια (2) χειρουργικών λυχνιών
Main classification (cpv): 33167000 Surgical lights
Lot: LOT-0006
Description: Προμήθεια (1) δερμοτόμου τύπου Meek
Main classification (cpv): 33166000 Dermatological devices
Lot: LOT-0007
Description: Προμήθεια (1) συσκευής Laser Doppler Imaging
Additional classification (cpv): 33128000 Medical laser other than for surgery
Lot: LOT-0008
Description: Προμήθεια (1) συσκευής Laser CO2
Additional classification (cpv): 33169100 Surgical laser
Lot: LOT-0009
Description: Προμήθεια (1) πλήρους σετ "χειρολαβή τρυπανιού"