See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Boeken, strips en audiovisuele materialen 2027-2028
Description: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 ‘Boeken voor volwassenen en jeugd' Omvat de levering van boeken voor volwassenen en jeugd; Perceel 2 ‘Stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd' Omvat de levering van stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd; Perceel 3 'audiovisuele materialen (dvd's en games) voor volwassenen en jeugd' Levering van audiovisuele materialen voor volwassenen en jeugd, waaronder dvd's, blu-rays, games en aanverwante media voor collectieopbouw van de bibliotheek.
Internal identifier: PPP01B-866/6134/866
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22113000 Library books
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Boeken voor volwassenen en jeugd
Description: Levering van boeken voor volwassenen en jeugd;
Internal identifier: 866 1_1
Lot: LOT-0002
Title: Stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd
Description: Levering van stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd;
Internal identifier: 866 2_2
Lot: LOT-0003
Title: Audiovisuele materialen (dvd’s en games) voor volwassenen en jeugd
Description: Levering van audiovisuele materialen voor volwassenen en jeugd, waaronder dvd's, blu-rays, games en aanverwante media.
Internal identifier: 866_3
Additional classification (cpv): 30234400 Digital versatile disks (DVDs), 22110000 Printed books, 32321300 Audio-visual materials