620650-2026 - Competition
Poland – Anchors – Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Description: Przedmiotem zamówienia są Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Internal identifier: PZP/ASA/00360/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34913800 Anchors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1:Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Description: Przedmiotem zamówienia są Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Internal identifier: Dostawy kotew dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.